Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradec

Total: 8888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.869Z

INUK ne Pogradec

brbrInspektorati ndertimor urbanistik kombetar ka nisur sot aksionin per shembjen e objekteve pa leje ne rrugen Pogradec-Lin Kete here aksioni eshte fokusuar  tek  nje ndertese 7-kateshe dhe per kete arsye ka nisur pergatitja dhe hapja e birave per vendosjen e tritolit Nderkohe pronari i kesaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.613Z

Pogradec arrestohet per vjedhje adoleshenti

Nje adoleshent ka perfunduar ne pranga per vjedhjen e mjeteve te punes nje shtetasi tjeter ne qytetin e Pogradecit. S.L 16-vjec banues ne Qershize Komuna Verdove -Pogradec eshte arrestuar nga policia e ketij qyteti ne adrese te tij ka bere kallezim shtetasi T.I 56 vjec banues ne fshatin Cerrave-Pogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.116Z

Meta, fushatë në Pogradec

Kreu i LSI-së, Ilir Meta, ishte dje në Pogradec ku së bashku me deputetin e PD-së, Fatbardh Kadilli, kërkuan votat për kandidatin e koalicionit të djathtë Luan Topçiu. “Pogradeci meriton një të ardhme tjetër, meriton një kryetar bashkie, i cili ta shohë këtë qytet si qytetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.159Z

Lin-Pogradec inspektohen punimet

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ka qenë mëngjesin e së dielës në Pogradec, ku ka inspektuar punimet në rrugën e Linit, si dhe aksin rrugor Lin-Pogradec, i cili prej disa kohësh rezulton të jetë në gjendje tepër të degraduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.602Z

Berisha, perurime ne Pogradec

Kryeministri Sali Berisha ishte ne Pogradec ku beri perurimin e fillimit te punes per zgjerimin e rruges Qafe Thane – Lin – Pogradec. Kjo rruge do te marre trajten e nje bulevardi dhe kryeministri tha se do t’i jape nje frymemarrje te re turizmit ne kete zone. “Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.519Z

Pogradec-Kapshtice 156 degezime

brbrAksi rrugor Pogradec-Kapshtices ka me teper se 156 degezime dhe kryqezime duke e bere kete aks nje nga me te rrezikshmit ne vendin tone Kryqezimet e ketij aksi jane me problematiket ne vecanti ne qendrat e banuara Me te rrezikshmit edhe per policine rrugore mbeten kryqezimet Plase Belorta Dridh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.262Z

Shpejtohen punimet në rrugën Lin-Pogradec

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ishte të dielën në Pogradec, ku inspektoi  punimet në rrugën e Linit, dhe në aksin rrugor Lin-Pogradec, i cili prej rezulton të jetë në gjendje tejet të degraduar. Sipas Haxhinastos, ecuria e punimeve në këtë aks rrugor është duke ecur me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama