Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradec

Total: 8888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.116Z

Meta, fushatë në Pogradec

Kreu i LSI-së, Ilir Meta, ishte dje në Pogradec ku së bashku me deputetin e PD-së, Fatbardh Kadilli, kërkuan votat për kandidatin e koalicionit të djathtë Luan Topçiu. “Pogradeci meriton një të ardhme tjetër, meriton një kryetar bashkie, i cili ta shohë këtë qytet si qytetin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.159Z

Lin-Pogradec inspektohen punimet

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ka qenë mëngjesin e së dielës në Pogradec, ku ka inspektuar punimet në rrugën e Linit, si dhe aksin rrugor Lin-Pogradec, i cili prej disa kohësh rezulton të jetë në gjendje tepër të degraduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.602Z

Berisha, perurime ne Pogradec

Kryeministri Sali Berisha ishte ne Pogradec ku beri perurimin e fillimit te punes per zgjerimin e rruges Qafe Thane – Lin – Pogradec. Kjo rruge do te marre trajten e nje bulevardi dhe kryeministri tha se do t’i jape nje frymemarrje te re turizmit ne kete zone. “Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.519Z

Pogradec-Kapshtice 156 degezime

brbrAksi rrugor Pogradec-Kapshtices ka me teper se 156 degezime dhe kryqezime duke e bere kete aks nje nga me te rrezikshmit ne vendin tone Kryqezimet e ketij aksi jane me problematiket ne vecanti ne qendrat e banuara Me te rrezikshmit edhe per policine rrugore mbeten kryqezimet Plase Belorta Dridh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.262Z

Shpejtohen punimet në rrugën Lin-Pogradec

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ishte të dielën në Pogradec, ku inspektoi  punimet në rrugën e Linit, dhe në aksin rrugor Lin-Pogradec, i cili prej rezulton të jetë në gjendje tejet të degraduar. Sipas Haxhinastos, ecuria e punimeve në këtë aks rrugor është duke ecur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.433Z

Frymëzohen në Pogradec

21 artistë nga vende të ndryshme të Ballkanit, prej të cilëve pesë artistë kosovarë, qëndruan për një javë në Pogradec, në kuadër të edicionit të dytë të Kolonisë Ndërkombëtare të Artistëve Pamorë. Nga Alfred Beka më 21 shtator 2011 në ora 18:58 Qyteti i bukur i Pograde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.630Z

Pogradec, në prill pritet të aktivizohetlinja e re ujore Ohër-Pogradec

POGRADEC- Prej 14 prillit në liqenin e Ohrit në Pogradec do të aktivizohet linja ujore Ohër-Strugë -Pogradec. Lajmi bëhet i ditur nga zyra  e Transportit në bashkinë e qytetit liqenor, sipas së cilës pas më shumë 6 vitesh i lën&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama