Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradec

Total: 8888
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.602Z

Berisha, perurime ne Pogradec

Kryeministri Sali Berisha ishte ne Pogradec ku beri perurimin e fillimit te punes per zgjerimin e rruges Qafe Thane – Lin – Pogradec. Kjo rruge do te marre trajten e nje bulevardi dhe kryeministri tha se do t’i jape nje frymemarrje te re turizmit ne kete zone. “Se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.519Z

Pogradec-Kapshtice 156 degezime

brbrAksi rrugor Pogradec-Kapshtices ka me teper se 156 degezime dhe kryqezime duke e bere kete aks nje nga me te rrezikshmit ne vendin tone Kryqezimet e ketij aksi jane me problematiket ne vecanti ne qendrat e banuara Me te rrezikshmit edhe per policine rrugore mbeten kryqezimet Plase Belorta Dridh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.262Z

Shpejtohen punimet në rrugën Lin-Pogradec

Ministri i Transporteve, Edmond Haxhinasto, ishte të dielën në Pogradec, ku inspektoi  punimet në rrugën e Linit, dhe në aksin rrugor Lin-Pogradec, i cili prej rezulton të jetë në gjendje tejet të degraduar. Sipas Haxhinastos, ecuria e punimeve në këtë aks rrugor është duke ecur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.433Z

Frymëzohen në Pogradec

21 artistë nga vende të ndryshme të Ballkanit, prej të cilëve pesë artistë kosovarë, qëndruan për një javë në Pogradec, në kuadër të edicionit të dytë të Kolonisë Ndërkombëtare të Artistëve Pamorë. Nga Alfred Beka më 21 shtator 2011 në ora 18:58 Qyteti i bukur i Pograde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.630Z

Pogradec, në prill pritet të aktivizohetlinja e re ujore Ohër-Pogradec

POGRADEC- Prej 14 prillit në liqenin e Ohrit në Pogradec do të aktivizohet linja ujore Ohër-Strugë -Pogradec. Lajmi bëhet i ditur nga zyra  e Transportit në bashkinë e qytetit liqenor, sipas së cilës pas më shumë 6 vitesh i lën&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.532Z

Pogradec, gjendet i vdekur një 37-vjeçar

Pogradec Në orët e para të ditës së sotme është gjetur i pajetë trupi i një 37-vjeçari. Mirash Dekollari është gjetur nga kalimtarët e rastit i shtrirë në rrugë dhe me shenjta në kokë. Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij por sipas policisë dyshohet për vraje më mjete të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.759Z

Pogradec, skandali 4 milionë USD, “pa autor”

 POGRADEC – Gjykata ndërpret hetimet për çështjen e abuzimit me tenderin 4 milionë dollarë në Bashkinë e Pogradecit. Të premten, gjyqtari Leradin Lila (ish-kryetar i Gjykatës Pogradec) vendosi të pranoje kërkesën kundër zgjatjes së afateve të hetimit ndaj tre zyrtare

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama