Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.687Z

Sinani: Me Pogradecin treguam se kush është Luftëtarit

Nga Thoma Qirjazi Edhe pse kanë ngelur 90 minuta deri në përfundim të kampionatit, ndërsa një pjesë e mirë e skuadrave kanë nisur të bëjnë ndere, Luftëtari ka treguar se nuk është skuadër e kompromiseve. Përkundrazi në takimin e javës së parafundit, që është luajtur të shtun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.785Z

File: Fitojmë me Pogradecin, jemi më pranë Superiores

Nga Maringlen Miraka Ne jemi duke menduar jo vetëm për një sukses të pastër për liqenorët, por dhe për ndeshjen që do të kemi në mesjavë në Fier, atje ku do të kërkojmë të ruajmë kreun Verdheblutë i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve të tyre për ndeshjen e radhës, që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.401Z

Eminazeri: Për Pogradecin luaj edhe falas

Nga Gavrosh Papa Futbollisti kosovar, Isa Eminhazeri, ruan respektin më të madh për tifozët dhe drejtuesit e ekipit liqenor, ku është aktivizuar 3 sezonet e fundit Pogradeci i sezonit të ri do të ketë ndryshime dhe deri tani nuk ka ndonjë të dhënë se cilët mund të jetë ata që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.846Z

Partizani mund 4-2 Pogradecin

Partizani ka mundur 4-2 në “Selman Stërmasi” Pogradecin, ndërkohë që tifozët e skuadrës kryeqytetase kanë djegur flamurin grek në shenjë proteste ndaj provokimeve antishqiptare të një kompanie rezervistësh të marinës greke gjatë paradës në Athinë. Edhe pse k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.567Z

Butrinti nxjerr Pogradecin jashtë garës për Superioren

Gazeta ShqipKategoria I Në pesë nga tetë ndeshjet e zhvilluara dje për javën e 26 të Kategorisë së Parë, kanë fituar të gjitha skuadrat vendase, përjashto Tërbunin. Me goleadë është mbyllur përballja më interesante e kësaj të shtune, ajo në Sarandë ku Butrinti fitoi 4-3 ndaj Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.601Z

Xhika: Sezoni i Besëlidhjes nis këtë javë me Pogradecin

Lezhjanët kanë humbur betejën e parë në Lushnje, por duke nisur nga përballja e radhës me pogradecarët kërkohet marshimi drejt superligës Nga ILIR CARA   Në dy sezonet e fundit lezhjanët kanë mbetur vetëm një hap larg superligës, ku në të dy rastet janë rrëzuar në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.512Z

Ndeshja e fundit në shtëpi, Bifsha do fitoren me Pogradecin

Nga Thoma Qirjazi I ftoj të gjithë tifozët bluzinj që të jenë të pranishëm sot në stadium, ndërsa garancia ime për ta do të jetë që ta nxjerrim me sukses këtë ndeshje të fundit të këtij sezoni në Gjirokastër Bluzinjtë e Luftëtarit i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama