Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.500Z

Luftëtari fiton 4-3 me Pogradecin

Luftëtari arriti një fitore të ngushtë 4-3 kundër Pogradecit në fushën sportive të Tepelenës, "Sabaudin Shehu", në të vetmen ndeshje të ditës së premte të vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë së Parë. Skuadra gjirokastrite realizoi një gol të shpejtë në minutën e 2-të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.915Z

NJË MONUMENT LETRAR PËR POGRADECIN

Libër i ri "POGRADECI, bibliografi e shypit", nga Kristaq Nanushi Studjuesi dhe shkrimtari i mirënjohur pogradecar Kristaq Nanushi ka nxjerrë së fundi në treg librin e tij më të ri, "POGRADECI, bibliografi e shypit". Në këtë libër përmblidhet, siç thotë autori "gjithçka që vjen nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.347Z

Skënderbeu do vetëm fitore me Pogradecin

Lorenc Hysi zv/trajneri i ekipit të kampionëve, ka folur për gazetën teksa ka pohuar se stafi teknik i skuadrës i ka bërë një analizë edhe kundërshtarit që këtë të premte do të vijë nga qyteti fqinj i Pogardecit për tu përballuar me bardhekuqtë. Sigurisht që fitore pas fitoreje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.875Z

Kategoria Superiore Vllaznia mund minimalisht Pogradecin

Kuqebluve u mjaftoi nje gol i Sukajt Dje ne bankinen e Vllaznise ishte ulur Elvis Plori Vllaznia arriti nje fitore te rendesishme ne ndeshjen e pare te javes se shtate te Superliges perballe Pogradecit por tregoi qe vazhdon te jete larg formes se saj me te mire. Ashtu si ne mesjave ne ndeshjen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.330Z

Tomori zhyt Pogradecin, Shkëmbi largon zv/trajnerët

Katër gola, njëri më i bukur se tjetri dhe shumë raste të shpërdoruara, bënë që Tomori të mundte dhe të parakalonte në renditje Pogradecin në ndeshjen e fundit të javës së 15-të të luajtur dje në Berat. I çuditshëm, por fakt mbetet që në mungesë të trajnerit Ylli Çekiçi, i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama