Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.350Z

Partizani, “poker” ndaj Pogradecit

Partizani rimori vendin e katërt në Kategorinë e Parë, pas fitores 4-2 me Pogradecin në “Selman Stërmasi”, në ndeshjen përmbyllëse të javës së 23-të. Enkelejd Pengu shënoi në minutën e 12-të për Pogradecin e Ylli Çekiçit, përpara se një minutë më pas Rezart Maho të bara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.493Z

73 vera me muzën e liqenit

Bisedë me shkrimtarin e njohur Dhimitër Xhuvani. Rrëfimi për fabulat e librave dhe skenarët e filmave: “Qytet i njerëzve miqësorë” Mëngjes herët. Nga një vilë trekatëshe fare pranë bregut të liqenit del një çift të moshuarish të kapur pas dore. Është shkri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.565Z

“Pogradeci ka nevojë për një qytetar të parë që e sheh veten jo si pronar, por si shërbëtor të tij”

17-04-2011 / Gazeta 55 Ilir Meta prezanton në Pogradec kandidatin Luan Topçiu, akuza për shpërdorim fondesh kryebashkiakut aktualKryetari i LSI-së Ilir Meta ka prezantuar sot kandidatin e koalicionit “Aleanca për Qytetarin” për bashkinë e P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.203Z

Liçaj-Malaj largohen nga Skënderbeu

(ALBANIA SPORT) – Skënderbeu largoi katër lojtarë, të cilët trajneri i ri Andrea Marko nuk i përfshinte në planet e tij. Mesfushori Lejdi Liçaj (22 vjeç, 15 ndeshje) dhe mbrojtësi Arbër Malaj (20 vjeç) janë dy të përjashtuarit vlonjatë. Bashkë me ta janë larguar edhe dy lojta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.779Z

Partizani, Maho pret letrat nga Kallamata

Pasi evitoi "eksodin" nga kontingjenti i mbetur, Partizani pret të zyrtarizojë afrimin e Rezart Mahos. Mesfushori 25-vjeçar është bashkuar me të kuqtë që prej datës 12 janar, duke u stërvitur rregullisht nën urdhrat e trajnerit Shpëtim Duro. Burime pranë klubit pohojnë se së afërmi l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.825Z

Dëbora shkakton probleme në verilindje të vendit

Akset nacionale në këtë qark janë të kalueshme vetëm me zinxhirë, ndërkohë disa fshatra në komunat e Lurës, Kalasë së Dodës dhe Selishtes qëndrojnë të bllokuara. Në rrethin e Pukës është e bllokuar komuna e Iballës.Ndërkohë, situata paraqitet problematike edhe në qarkun e Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.521Z

Korçë, kryeministri Rama vizitëtë pa paralajmëruar në doganë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO KORÇË - Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një vizitë të pa paralajmëruar në doganën e Kapshticës në Korçë. Gjithashtu kryeministri Rama ka zhvilluar një takim edhe në drejtorinë e Hipotekës së qarkut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama