Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.401Z

Eminazeri: Për Pogradecin luaj edhe falas

Nga Gavrosh Papa Futbollisti kosovar, Isa Eminhazeri, ruan respektin më të madh për tifozët dhe drejtuesit e ekipit liqenor, ku është aktivizuar 3 sezonet e fundit Pogradeci i sezonit të ri do të ketë ndryshime dhe deri tani nuk ka ndonjë të dhënë se cilët mund të jetë ata që do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.846Z

Partizani mund 4-2 Pogradecin

Partizani ka mundur 4-2 në “Selman Stërmasi” Pogradecin, ndërkohë që tifozët e skuadrës kryeqytetase kanë djegur flamurin grek në shenjë proteste ndaj provokimeve antishqiptare të një kompanie rezervistësh të marinës greke gjatë paradës në Athinë. Edhe pse k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.567Z

Butrinti nxjerr Pogradecin jashtë garës për Superioren

Gazeta ShqipKategoria I Në pesë nga tetë ndeshjet e zhvilluara dje për javën e 26 të Kategorisë së Parë, kanë fituar të gjitha skuadrat vendase, përjashto Tërbunin. Me goleadë është mbyllur përballja më interesante e kësaj të shtune, ajo në Sarandë ku Butrinti fitoi 4-3 ndaj Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.601Z

Xhika: Sezoni i Besëlidhjes nis këtë javë me Pogradecin

Lezhjanët kanë humbur betejën e parë në Lushnje, por duke nisur nga përballja e radhës me pogradecarët kërkohet marshimi drejt superligës Nga ILIR CARA   Në dy sezonet e fundit lezhjanët kanë mbetur vetëm një hap larg superligës, ku në të dy rastet janë rrëzuar në ndeshjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.512Z

Ndeshja e fundit në shtëpi, Bifsha do fitoren me Pogradecin

Nga Thoma Qirjazi I ftoj të gjithë tifozët bluzinj që të jenë të pranishëm sot në stadium, ndërsa garancia ime për ta do të jetë që ta nxjerrim me sukses këtë ndeshje të fundit të këtij sezoni në Gjirokastër Bluzinjtë e Luftëtarit i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.423Z

Kadareja viziton Pogradecin, lule në monumentet e Lasgushit dhe Kutelit

Shkrimtari i shquar Ismail Kadare dhe bashkëshortja e tij Helena, kanë vizituar sot Pogradecin dhe kanë vendosur disa buqeta lulesh tek monumentet e dy shkrimtarëve të njohur të qytetit. Ata janë pritur nga kryebashkiaku Eduard Kapri, që e ka ndier veten të vlerësuar dhe ka publikuar foto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.356Z

Apolonia përsëri me drita për të mundur Pogradecin

Nga Erjon Gurguri Apolonia edhe ndeshjen e radhës në fushën e saj, këtë herë ndaj Pogradecit, do ta luajë me drita. Objektivi i vetëm i fierakëve, sidomos pas barazimit ndaj Mamurrasit në Laç, është fitorja si një mundësi për të qenë të fiksuar në vendin e dytë. Të themi të dr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama