Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
  • 2020-09-15T14:09:42.512Z

Ndeshja e fundit në shtëpi, Bifsha do fitoren me Pogradecin

Nga Thoma Qirjazi I ftoj të gjithë tifozët bluzinj që të jenë të pranishëm sot në stadium, ndërsa garancia ime për ta do të jetë që ta nxjerrim me sukses këtë ndeshje të fundit të këtij sezoni në Gjirokastër Bluzinjtë e Luftëtarit i kanë dhënë dorën e fundit përgatitjeve

• 2020-09-15T14:11:46.423Z

Kadareja viziton Pogradecin, lule në monumentet e Lasgushit dhe Kutelit

Shkrimtari i shquar Ismail Kadare dhe bashkëshortja e tij Helena, kanë vizituar sot Pogradecin dhe kanë vendosur disa buqeta lulesh tek monumentet e dy shkrimtarëve të njohur të qytetit. Ata janë pritur nga kryebashkiaku Eduard Kapri, që e ka ndier veten të vlerësuar dhe ka publikuar foto

• 2020-09-15T14:09:40.356Z

Apolonia përsëri me drita për të mundur Pogradecin

Nga Erjon Gurguri Apolonia edhe ndeshjen e radhës në fushën e saj, këtë herë ndaj Pogradecit, do ta luajë me drita. Objektivi i vetëm i fierakëve, sidomos pas barazimit ndaj Mamurrasit në Laç, është fitorja si një mundësi për të qenë të fiksuar në vendin e dytë. Të themi të dr

• 2020-09-15T14:09:41.244Z

Gava: Me Pogradecin, fitorja jonë e sigurtë

Nga Maringlen Miraka Verdheblutë e Ilirjan Files janë duke u përgatitur intensivisht për ndeshjen që do të luajnë në fushën e tyre ndaj Pogradecit, takim që do të luhet të shtunën në Nexhip Trungu të Cërrikut. Në një prononcim për Gazeta e Sportit, mesfushori i Elbasanit, Orges Ga

• 2020-09-15T14:06:58.716Z

Superliga Skenderbeu mposht Pogradecin

Skënderbeu arrin të marrë një fitore të rëndësishme me Pogradecin 3-0. Autogoli i korçarit Çajku, që luan te Pogradeci, në minutën e 37-të i hapi rrugën suksesit të Skënderbeut. Pjesa e parë mbyllet 1-

• 2020-09-15T14:02:44.500Z

Luftëtari fiton 4-3 me Pogradecin

Luftëtari arriti një fitore të ngushtë 4-3 kundër Pogradecit në fushën sportive të Tepelenës, "Sabaudin Shehu", në të vetmen ndeshje të ditës së premte të vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë së Parë. Skuadra gjirokastrite realizoi një gol të shpejtë në minutën e 2-të

• 2020-09-15T14:10:14.915Z