Rezultate te kerkimit per termin: +Pogradecin

Total: 886
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.356Z

Apolonia përsëri me drita për të mundur Pogradecin

Nga Erjon Gurguri Apolonia edhe ndeshjen e radhës në fushën e saj, këtë herë ndaj Pogradecit, do ta luajë me drita. Objektivi i vetëm i fierakëve, sidomos pas barazimit ndaj Mamurrasit në Laç, është fitorja si një mundësi për të qenë të fiksuar në vendin e dytë. Të themi të dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.244Z

Gava: Me Pogradecin, fitorja jonë e sigurtë

Nga Maringlen Miraka Verdheblutë e Ilirjan Files janë duke u përgatitur intensivisht për ndeshjen që do të luajnë në fushën e tyre ndaj Pogradecit, takim që do të luhet të shtunën në Nexhip Trungu të Cërrikut. Në një prononcim për Gazeta e Sportit, mesfushori i Elbasanit, Orges Ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.716Z

Superliga Skenderbeu mposht Pogradecin

Skënderbeu arrin të marrë një fitore të rëndësishme me Pogradecin 3-0. Autogoli i korçarit Çajku, që luan te Pogradeci, në minutën e 37-të i hapi rrugën suksesit të Skënderbeut. Pjesa e parë mbyllet 1-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.500Z

Luftëtari fiton 4-3 me Pogradecin

Luftëtari arriti një fitore të ngushtë 4-3 kundër Pogradecit në fushën sportive të Tepelenës, "Sabaudin Shehu", në të vetmen ndeshje të ditës së premte të vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë së Parë. Skuadra gjirokastrite realizoi një gol të shpejtë në minutën e 2-të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.915Z

NJË MONUMENT LETRAR PËR POGRADECIN

Libër i ri "POGRADECI, bibliografi e shypit", nga Kristaq Nanushi Studjuesi dhe shkrimtari i mirënjohur pogradecar Kristaq Nanushi ka nxjerrë së fundi në treg librin e tij më të ri, "POGRADECI, bibliografi e shypit". Në këtë libër përmblidhet, siç thotë autori "gjithçka që vjen nga

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama