Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.176Z

Ndërhyn policia, parandalohet konflikti

Foto ilustruese Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit, pasi ishte përfshirë në një konflikt fizik me një person tjetër. Kështu, policia ka ndaluar edhe degradimin e përplasjes mes këtyre dy personave. Burimet zyrtare policore bëjnë të ditur se, "në pranga ka përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.336Z

Policia hyn në Lazarat?!

Share Pas afro një jave rrethimi të fshatit problematik të mbjelljes se hashashit, policia njofton se ka depërtuar më në fund në Lazarat duke nisur dhe operacionet antikanabis, raporton Vizion Plus. Mësohet se në orët e para të mëngjesit gjatë kontrollit të befasishëm në lagjen Bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.150Z

Kurbin, policia parandalon vrasjen

Nje vrasje eshte parandaluar ne Kurbin fale nderhyrjes se policise se rendit. Pas sinjalizimeve per nje ngjarje te mundshme policia arrestoi disa persona te perfshire ne nje konflikt dhe konfiskoi nje sasi te konsiderueshme armesh.“Pas nje kontrolli, policia arriti te vere ne prang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.147Z

Policia arreston 23 kambistë

TIRANE - Policia arreston 23 persona dhe procedon penalisht 32 të tjerë, në një operacion ndaj këmbimit valutor të paligjshëm të kryer në të gjithë vendin. Gjatë aksionit kambistëve u janë bllokuar rreth 10 milionë lekë reja. Operacioni i nisur gjatë ditës së martë dhe që k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.261Z

Policia akuza Ermir Dobjanit

Shkoder - Rihapja e nje vrasjeje per gjakmarrje, ka bere qe polica te rihapte nje dosje delikate per vrasjen e nje personi dhe plagosjen e kater te tjereve. Por policia e Shkodres tha dje se, hetimi i kesaj ngjarje, eshte penguar ne menyre te drejtperdrejte nga Avokati i Popullit, Ermir Dobjani dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.412Z

Policia largon minatoret

Policia e Bulqizës ka ndërhyrë për të larguar banorët që mblidhin mineral kromi në shtratin e rrugës së re të Arbrit dhe pengonin punimet. Dhjetra banorë të Bulqizës, kryesisht të moshuar, mbushnin çdo di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.405Z

Shqetësohen banorët, alarmohet policia

Muzikë e lartë dhe të shtëna armësh kanë dëgjuar banorët e qendrës së Ndroqit në Tiranë nga një lokal, duke lajmëruar policinë. Mbrëmë, rreth orës 22:15, policia e kryeqytetit është njoftuar se në qendër të Ndroqit, në një lokal, ka muzikë me volum të lartë, si dhe të sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama