Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.351Z

Policia veproi drejtë në veri

Deklaratat e disa diplomatëve të huaj në Bruksel dhe Organizatave Ndërkombëtare të cilat kanë thënë që Policia e Kosovës nuk e ka kryer si duhet punën në veri gjatë procesit zgjedhor, i ka hedhur poshtë kreu i Ministrisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.420Z

Basha: Është djegur laboratori kriminalistik, policia mohon

Kati i dytë i godinës së laboratorit shkencor të policisë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm. Një prej neoneve të ndriçimit në një nga shesh pushimet ka bërë masë elektrike. Për pasojë janë djegur telat që furnizojnë ndriçimin e shesh pushim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.003Z

Vrasja në Kamëz, policia zbardh detaje për News 24

TIRANë- Burime nga policia e Tiranës pohuan sot për News 24 se Ahmet Bardhoshi viktima e krimit në Kamëz dyshohet të jetë vrarë nga bashkëpunëtorët e tij. Të njëjtat burime i thanë News 24 se në ambientet e policisë së Tiranës janë shoqëruar shumë persona mes të cilëve familja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.582Z

Durrës, policia sekuestron 300 kg kanabis me destinacion Italinë

Policia kufitare e Durrësit ka sekuestruar 300 kilogramë kanabsi sativa. Droga u gjet pas një kontrolli të ushtruar nga policia kufitare e qytetit bregdetar. Lënda narkotike ishte fshehur në një kampion dhe kishte si destinacion Italinë. Policia ka shoqëruar drejtuesin e kamionit, ndërsa k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.353Z

Policia forcon masat për takimin e kryeministrave të rajoni

Takimi i Kryeministrave të rajonit është mbajtur nën masa të larta sigurie. Policia e Shtetit bën me dije se ka forcuar masat e sigurisë gjatë vizitës së Kryeministrave të Ballkanit Perëndimor në Durrës. Policia ka qenë në gatishmëri për të parandaluar ndonjë akt të mundshëm te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.379Z

Policia rrethon ndërtesën në Vlorë, gati për shpërthim

Operacioni Në ditën e dytë të punimeve nga forcat xheniere për rrëzimin e godinës shtatëkatëshe në Vlorë, punëtorët kanë punuar për hapjen e birave për vënien e dinamitit. Puna ka nisur ditën e martë dhe ka vazhduar deri mbrëmjen e së mërkurës. Po ashtu shumë forca polico

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.690Z

Policia pajton dy grupet rivale të muzikës rep

Noizy procedohet për armëmbajtje pa leje, ndërsa fansi kundërshtar arrestohet për tentativë vrasjeje Historia e sherrit të dy shokëve që shkoi deri në gjakderdhje Përleshjet mes grupeve rivale që merren me muzikë rep në Tiranë, kanë detyruar policinë të ndjekë politikat që ndoqi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama