Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.261Z

Policia akuza Ermir Dobjanit

Shkoder - Rihapja e nje vrasjeje per gjakmarrje, ka bere qe polica te rihapte nje dosje delikate per vrasjen e nje personi dhe plagosjen e kater te tjereve. Por policia e Shkodres tha dje se, hetimi i kesaj ngjarje, eshte penguar ne menyre te drejtperdrejte nga Avokati i Popullit, Ermir Dobjani dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.412Z

Policia largon minatoret

Policia e Bulqizës ka ndërhyrë për të larguar banorët që mblidhin mineral kromi në shtratin e rrugës së re të Arbrit dhe pengonin punimet. Dhjetra banorë të Bulqizës, kryesisht të moshuar, mbushnin çdo di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.405Z

Shqetësohen banorët, alarmohet policia

Muzikë e lartë dhe të shtëna armësh kanë dëgjuar banorët e qendrës së Ndroqit në Tiranë nga një lokal, duke lajmëruar policinë. Mbrëmë, rreth orës 22:15, policia e kryeqytetit është njoftuar se në qendër të Ndroqit, në një lokal, ka muzikë me volum të lartë, si dhe të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.635Z

Policia Protesta e paligjshme

Kur kapitulli i protestës pesëditore kundër armëve kimike u mbyll menjëherë pas fjalimit të Kryeministrit Edi Rama, një tjetër kapitull është hapur për llogari të Prokurorisë. Eshte Policia e Tiranes ajo qe ka vene ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.442Z

Stine, lirohet nga policia

Lirohet Stine. Flori e ka kallëzuar për "plagosje të lehtë me dashje", pas natës së Këngës Magjike, pranë 'Pallatit të Kongreseve', por pas marrjes në pyetje, policia vendosi ta ndjekë çështjen në gjendje të lirë. Burime nga policia thanë se ai u kap nga policia në një lokal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:57.393Z

Policia padit Dobjanin

Policia e Shtetit ka paditur ne organin e prokurorise Avokatin e Popullit, Ermir Dobjani. Lajmin e bejne te ditur burimet policore zyrtare, ku sipas tyre Dobjani duhet te jape llogari per akuzen e bere ndaj policise se Shkodres per ushtrim dhune. Dobjani eshte paditur dhe per nderhyrje te padrejte n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.333Z

Policia blindon Kryeministrine

brbrRreth 1500 efektive policie moren ne ruajtje godinat kryesore te kryeqytetit gjate protestes se Partise Demokratike Ne rreshtin e pare para kryeministrise ishin te vendosura efektivet femra te drejtorise se kryeqytetit Ne tarracat e institucioneve te rendesise se vecante qendronin snajperet e fo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama