Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.683Z

Policia bie

• Policia bie n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.081Z

shkurte, policia

Durrës Italia dhuron motovedetën e 13-të të Rojës Bregdetare Roja Bregdetare Shqiptare do të ketë një motovedetë më shumë për operacionet e kërkim-shpëtimit në det. Kjo është anija e 13-të ushtarake italiane, që u dhurohet forcave tona detare, duke mbyllur një cikël që ka nisu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.557Z

FOTOT/ Policia rrethon Kryeministrinë

Policia ka nisur marrjen e masave të sigurisë, pak para fillimit të protestës së opozitës. Makinat e policisë kanë rrethuar Kryeministrinë, në pritje të fillimit të protestës. Policia ka parashikuar incidente të vogla, ndërsa nga opozita nuk ka shumë detaje se çfarë do të ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.790Z

Zgjedhjet pergatitet policia

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, gjatë një takimi me drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit u shpreh se uniformat blu duhet të përmbushin qëllimin për zgjedhje të lira. “Dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.281Z

shkurte policia

Korçë Ndalohen 4 të rinj, vodhën varrezat dhe kishat Katër të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës mbrëmjen e së enjtes, duke vjedhur shina hekuri në afërsi të Kampit të Punëtorëve në Korçë, ndërkohë që dyshohen si autorë të vjedhjeve të përsëritura në varreza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Mbrohen nga Policia

Të gjitha monumentet kulturore dhe fetare tash e tutje do të ruhen nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Monumentet kulturore dhe fetare, të cilat gjenden anekënd Kosovës, që nga paslufta ruheshin nga forcat e mëdha të KFOR-it. Ruajtjen e monumenteve kulturore dhe fetare nga Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Policia: T mbyllet greva

Policia e kryeqytetit i bën thirrje Partisë Socialiste të zhbllokojë bulevardin "Deshmoret e Kombit", në të kundërt, sipas një njoftimi zyrtar të dalë nga kjo drejtori, këto veprime përbejnë vepër penale. Deklarata e Zyrës së Shtypit thotë konkretisht: "

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama