Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.557Z

FOTOT/ Policia rrethon Kryeministrinë

Policia ka nisur marrjen e masave të sigurisë, pak para fillimit të protestës së opozitës. Makinat e policisë kanë rrethuar Kryeministrinë, në pritje të fillimit të protestës. Policia ka parashikuar incidente të vogla, ndërsa nga opozita nuk ka shumë detaje se çfarë do të ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.790Z

Zgjedhjet pergatitet policia

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, gjatë një takimi me drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit u shpreh se uniformat blu duhet të përmbushin qëllimin për zgjedhje të lira. “Dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.281Z

shkurte policia

Korçë Ndalohen 4 të rinj, vodhën varrezat dhe kishat Katër të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës mbrëmjen e së enjtes, duke vjedhur shina hekuri në afërsi të Kampit të Punëtorëve në Korçë, ndërkohë që dyshohen si autorë të vjedhjeve të përsëritura në varreza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Mbrohen nga Policia

Të gjitha monumentet kulturore dhe fetare tash e tutje do të ruhen nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Monumentet kulturore dhe fetare, të cilat gjenden anekënd Kosovës, që nga paslufta ruheshin nga forcat e mëdha të KFOR-it. Ruajtjen e monumenteve kulturore dhe fetare nga Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Policia: T mbyllet greva

Policia e kryeqytetit i bën thirrje Partisë Socialiste të zhbllokojë bulevardin "Deshmoret e Kombit", në të kundërt, sipas një njoftimi zyrtar të dalë nga kjo drejtori, këto veprime përbejnë vepër penale. Deklarata e Zyrës së Shtypit thotë konkretisht: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.293Z

Korçë, policia parandalon vrasjen

Parandalohet vetëm pak orë më parë në qytetin e Korçës një vrasje, e cila mund të ishte fatale për jetën. Zyrtarisht, policia e Korçës tha se ngjarja ndodhi pas nje sherri për motive të dobeta mes katër personave, duke degjeneruar më pas dhe në dhunë. Dy vëllezërit Erjon dhe Spa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.454Z

Policia parandalon vetevrasjen

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 13 janar 2014 NOAal Ne Durres nje person kercenoi se do te hidhet nga kati i 3-te i nje pallatibr br Ngjarja ka ndodhur tek ish-rajoni i policise se ketij qytetibr br Forcat e policise te mberritura ne vendngjarje pas negociatave bere te mundur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama