Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.790Z

Zgjedhjet pergatitet policia

Drejtori i përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Hysni Burgaj, gjatë një takimi me drejtuesit e lartë të Policisë së Shtetit u shpreh se uniformat blu duhet të përmbushin qëllimin për zgjedhje të lira. “Dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.281Z

shkurte policia

Korçë Ndalohen 4 të rinj, vodhën varrezat dhe kishat Katër të rinj janë arrestuar në kushtet e flagrancës mbrëmjen e së enjtes, duke vjedhur shina hekuri në afërsi të Kampit të Punëtorëve në Korçë, ndërkohë që dyshohen si autorë të vjedhjeve të përsëritura në varreza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Mbrohen nga Policia

Të gjitha monumentet kulturore dhe fetare tash e tutje do të ruhen nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Monumentet kulturore dhe fetare, të cilat gjenden anekënd Kosovës, që nga paslufta ruheshin nga forcat e mëdha të KFOR-it. Ruajtjen e monumenteve kulturore dhe fetare nga Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Policia: T mbyllet greva

Policia e kryeqytetit i bën thirrje Partisë Socialiste të zhbllokojë bulevardin "Deshmoret e Kombit", në të kundërt, sipas një njoftimi zyrtar të dalë nga kjo drejtori, këto veprime përbejnë vepër penale. Deklarata e Zyrës së Shtypit thotë konkretisht: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.293Z

Korçë, policia parandalon vrasjen

Parandalohet vetëm pak orë më parë në qytetin e Korçës një vrasje, e cila mund të ishte fatale për jetën. Zyrtarisht, policia e Korçës tha se ngjarja ndodhi pas nje sherri për motive të dobeta mes katër personave, duke degjeneruar më pas dhe në dhunë. Dy vëllezërit Erjon dhe Spa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.454Z

Policia parandalon vetevrasjen

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 13 janar 2014 NOAal Ne Durres nje person kercenoi se do te hidhet nga kati i 3-te i nje pallatibr br Ngjarja ka ndodhur tek ish-rajoni i policise se ketij qytetibr br Forcat e policise te mberritura ne vendngjarje pas negociatave bere te mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.176Z

Ndërhyn policia, parandalohet konflikti

Foto ilustruese Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit, pasi ishte përfshirë në një konflikt fizik me një person tjetër. Kështu, policia ka ndaluar edhe degradimin e përplasjes mes këtyre dy personave. Burimet zyrtare policore bëjnë të ditur se, "në pranga ka përf

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama