Rezultate te kerkimit per termin: +Policia

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.821Z

Mbrohen nga Policia

Të gjitha monumentet kulturore dhe fetare tash e tutje do të ruhen nga pjesëtarë të Policisë së Kosovës. Monumentet kulturore dhe fetare, të cilat gjenden anekënd Kosovës, që nga paslufta ruheshin nga forcat e mëdha të KFOR-it. Ruajtjen e monumenteve kulturore dhe fetare nga Policia e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.641Z

Policia: T mbyllet greva

Policia e kryeqytetit i bën thirrje Partisë Socialiste të zhbllokojë bulevardin "Deshmoret e Kombit", në të kundërt, sipas një njoftimi zyrtar të dalë nga kjo drejtori, këto veprime përbejnë vepër penale. Deklarata e Zyrës së Shtypit thotë konkretisht: "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.293Z

Korçë, policia parandalon vrasjen

Parandalohet vetëm pak orë më parë në qytetin e Korçës një vrasje, e cila mund të ishte fatale për jetën. Zyrtarisht, policia e Korçës tha se ngjarja ndodhi pas nje sherri për motive të dobeta mes katër personave, duke degjeneruar më pas dhe në dhunë. Dy vëllezërit Erjon dhe Spa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.454Z

Policia parandalon vetevrasjen

Foto ilustruese PUBLICITET Durres 13 janar 2014 NOAal Ne Durres nje person kercenoi se do te hidhet nga kati i 3-te i nje pallatibr br Ngjarja ka ndodhur tek ish-rajoni i policise se ketij qytetibr br Forcat e policise te mberritura ne vendngjarje pas negociatave bere te mundur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.176Z

Ndërhyn policia, parandalohet konflikti

Foto ilustruese Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Elbasanit, pasi ishte përfshirë në një konflikt fizik me një person tjetër. Kështu, policia ka ndaluar edhe degradimin e përplasjes mes këtyre dy personave. Burimet zyrtare policore bëjnë të ditur se, "në pranga ka përf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.336Z

Policia hyn në Lazarat?!

Share Pas afro një jave rrethimi të fshatit problematik të mbjelljes se hashashit, policia njofton se ka depërtuar më në fund në Lazarat duke nisur dhe operacionet antikanabis, raporton Vizion Plus. Mësohet se në orët e para të mëngjesit gjatë kontrollit të befasishëm në lagjen Bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.150Z

Kurbin, policia parandalon vrasjen

Nje vrasje eshte parandaluar ne Kurbin fale nderhyrjes se policise se rendit. Pas sinjalizimeve per nje ngjarje te mundshme policia arrestoi disa persona te perfshire ne nje konflikt dhe konfiskoi nje sasi te konsiderueshme armesh.“Pas nje kontrolli, policia arriti te vere ne prang

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama