Rezultate te kerkimit per termin: +PoliciaDurres

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] policiadurres / docs[0] 4 / hits[0] 4 /
Supergrabitja, gjendet një paruke 200 m nga vendi ku u dogj makina
  • 2016-07-04

Supergrabitja, gjendet një paruke 200 m nga vendi ku u dogj makina

Kërkimet përreth Rinasit, paruka dërgohet në laborator për analizë ADN-je Mariglen Mullai Hapi më i rëndësishëm përgjatë hetimeve rreth zbulimit të autorëve të supergrabitjes në Rinas është gjetja e një paruke, 200 metra larg vendit ku u gjet i djegur mjeti i autorëve. Vetë poli

No Pic available
  • 2016-07-02

Grabitja në Rinas, 30 000 euro për çdo kënd që jep informacion

Policia e Durrësit ka vënë 30 mijë euro në dispozicion për të gjithë ata që japin informacion për kapjen e autorëve të ngjarjes. Aktualisht, prokuroria dhe policia nuk kanë asnjë autor të dyshuar për ngjarjen e rëndë ku besohet se u grabitën rreth 1 milion euro (shumë e papërcak

Grabitja në Rinas: Policia ofron 30 mijë euro për çdo informacion
  • 2016-07-02

Grabitja në Rinas: Policia ofron 30 mijë euro për çdo informacion

Pas arrestimeve të para lidhur me grabitjen në Rinas, policia e Durrësit i drejtohet për ndihmë qytetarëve, duke shpresuar në bashkëpunimin e tyre për kapjen e grabitësve.  Në një deklaratë për mediat, policia e Durrësit njofton se vë në dispozicion shumën prej 30.000 Euro për

Grabitja në Rinas, policia e Durrësit: 30 mijë euro për çdo informacion të vlefshëm
  • 2016-07-02

Grabitja në Rinas, policia e Durrësit: 30 mijë euro për çdo informacion të vlefshëm

Policia e Durrësit vë në dispozicion 30 mijë euro për këdo që jep informacion të vlefshëm për kapjen e autorëve të grabitjes së ndodhur dy ditë më parë në Rinas. Policia garanton qytetarët se në çdo rast do të ruhet anonimati i për çdo informacion që do të jepet dhe do të v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama