Rezultate te kerkimit per termin: +Policin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.209Z

Deputeti i PD, Ristani: Grabitjet, vjedhjet, aksidentet, dhe pasiguria e jetës janë shtuar ndjeshëm

07-01-2014 / Gazeta 55 Deklarata e PD: “Trukimet e Tahirit nuk e mbulojnë dot bilancin real të krimit”Partia Demokratike reagoi në lidhje me statistikat e publikuara dy ditë më parë nga Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.524Z

Rama: Byro Kombëtare tëHetimit, SHISH me ligjin e ‘98

TIRANE- Në Kuvend së shpejti do të shqyrtohet reforma ligjore për rendin publik dhe do të ngrihet Byroja Kombëtare e Hetimit. Këtë bëri të ditur dje nga podiumi i legjislativit shqiptar kryeministri Edi Rama. “Kemi trashëguar policinë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.901Z

PD kërkon interpelancë me Ramën për emërimin e Drjetorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit

TIRANE-Partia Demokratike kërkon interpelancë me Kryeministrin Edi Rama për emërimin e Artan Didit në detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit. Zyra e shtypit e PD-së bën të ditur se kërkesa e nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.571Z

Ndryshon kupola e policise

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, bëri publike të gjitha ndryshimet në kupolën drejtuese të Policisë së Shtetit. Pas përfundimit të mbledhjes së qeverisë, në një deklaratë për median, ai tha se “Kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.205Z

Të arratisurit nga burgu: Do shkonim në Janinë, na priste një mik

KORCE - “Kishim për qëllim të shkonim në Janinë. Aty na priste një i njohuri ynë, i cili na kishte premtuar se do të na ndihmonte që të pajiseshim me dokumente false identifikimi”. Kështu kanë deklaruar për Policinë gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.257Z

Dorëzohet Sejdini: Pa fuqi kundër ndërtimeve pa leje

Mbledhja e djeshme në Elbasan Bashkia e Elbasanit heq nga vetja Inspektoratin e Ndërtimit. Kryebashkiaku Qazim Sejdini, në një takim mbi fenomenin e ndërtimeve pa leje, iniciuar nga prefekti i Elbasanit, u shpreh i pafuqishëm për të ndryshuar gjendjen. Fluksi i ndërtimeve të paligjshme u k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.931Z

Zhduken paratë e lejeve të 800 policëve

Kriza Uniformat blu u angazhuan pr fushat elektorale dhe nuk bn pushime vjetore Kriza financiare duket se ka mbrthyer policin shqiptare, e cila u ka mohuar lejet vjetore mbi 800 punonjsve t policis, duke zhdukur edhe parat q u takonin me ligj. Bhet fjal pr lejet q iu mohuan punonjsve t policis gjat

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama