Rezultate te kerkimit per termin: +Policin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.326Z

Nis fushata “Njiheni policin tuaj”

“Njiheni policin tuaj”, është motoja e fushatës tremujore të organizuar nga Forumi për Iniciativa Qytetare (FIQ) në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, transmeton RTK Kjo fushatë ka për qëllim që drejtpërsëdrejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.314Z

Fotolajm: Selfie me policin

Gjatë kohës kur pak metra më larg protestuesit po përlesheshin me policinë, një qytetarë gjeti kohë që të realizojë edhe një selfie me njërin nga policët i cili ishte në detyrë./Indeksonline/ SSSASS  AdPlatformZon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.451Z

Apeli konfirmon burgimin e përjetshëm për policin vrasës

Gjykata e Apelit në Maqedoni ka lënë në fuqi vendimin burgim të përjetshëm për policin vrasës që vrau dy të rinjtë shqiptarë në shkurt të 2012 në Gostivar. Apeli vendosi dënimin me burg të përjetshëm për policin Jakim Trifunovski, i cili kishtë bërë ankesën në këtë gjykat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.138Z

Godet policin do ti bllokonte makinen

Nuk eshte krejt normale ne keto dite ti bllokosh dikujt makinen. Ai edhe mund te godase ndonese je punonjes i policise. Keshtu ka ndodhur ne territorin e Durresit. Jo vetem nuk i eshte bindur urdhrit per shoqerimin e makines ne piken e bllokimit por edhe ka goditur policin. Ngjarja u regjistrua ne v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.535Z

Përmes barrikadave/ Protestuesja bie në dashuri me policin

Ndërsa Ukraina u mbërthye nga protestat dhe pasiguria politike, një protestuese e re ka rrëfyer se si ra në dashuri me oficerin e policisë që kishte përballë barrikadës në Kiev. Lidia Pankiv, 24 vjeç, tha se ajo ishte mes protestuesve kur u takua me oficerin e policisë, Andrei. Lidia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.627Z

Edhe bëri seks oral me policin, edhe fiton dëmshpërblimin

Një grua në Britaninë e Madhe, që bëri seks me një polic me uniformë, ka fituar edhe një dëmshpërblim prej 6.600 sterlinash. Gjithçka ndodhi kur një patrullë policie mbërriti në shtëpinë e 37- vjeçares, e cila kishte raportuar se ishte dhunuar nga i dashuri. Ky i fundit u arrest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

Rr.Kavajës, plagosin policin dhe i marrin pistoletën

Një efektiv policie ka mbetur i plagosur me kaçavidë mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:30. Ngjarja ka ndodhur te parku i vjetër i autobusëve, tek kryqëzimi që lidh rrugën Babë Rexha me Kongresin e Lushnjës. Lajmi konfirmohet për News24 nga banorë të zonës, dëshmitarë në ngjarje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama