Rezultate te kerkimit per termin: +Policin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.627Z

Edhe bëri seks oral me policin, edhe fiton dëmshpërblimin

Një grua në Britaninë e Madhe, që bëri seks me një polic me uniformë, ka fituar edhe një dëmshpërblim prej 6.600 sterlinash. Gjithçka ndodhi kur një patrullë policie mbërriti në shtëpinë e 37- vjeçares, e cila kishte raportuar se ishte dhunuar nga i dashuri. Ky i fundit u arrest

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.591Z

Rr.Kavajës, plagosin policin dhe i marrin pistoletën

Një efektiv policie ka mbetur i plagosur me kaçavidë mbrëmjen e djeshme rreth orës 19:30. Ngjarja ka ndodhur te parku i vjetër i autobusëve, tek kryqëzimi që lidh rrugën Babë Rexha me Kongresin e Lushnjës. Lajmi konfirmohet për News24 nga banorë të zonës, dëshmitarë në ngjarje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.365Z

Kanos policin, hetohet 40-vjecari

Kanos dhe fyen policin e grupit te gatshem, ndiqet penalisht nje 40-vjecar nga fshati Mbrostar i Rrethit te Fierit. Mesohet se efektivi i policise kishte nderhyre per neutralizimin e 40-vjecarit, i cili ne gjendje te dehur kishte krijuar probleme ne fshat. Ngjarja ka ndodhur mesnaten e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.883Z

Pas investigimit të Fiks Fare, Burgaj përjashton policin rrugor

Pas një videoje të publikuar nga emisioni investigativ Fiks Fare, ku një emigranti i bëhet presion nga policia shqiptare për të marrë ryshfet, ka reaguar edhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit. Raportohet se Hysni Burgaj ka përjashtuar nga detyra policin Agim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.471Z

Homazhe për policin e vrarë, Berisha ngushëllon familjarët

Homazhet për policin e vrarë në Peqin, Sabit Caka, janë zhvilluar sot në pallatin e Kulturës të këtij rrethi. Në këtë ceremoni kanë qenë të pranishëm kryeministri Sali Berisha, ministri i Brendshëm Bujar Nishani, kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.628Z

Burgoset futbollisti, kafshoi policin

Çmendurirat në futboll nuk kanë të sosur dhe më e fundit vjen nga Franca. Futbollisti i Evian Nickie Bille Nielsen në kategorinë e parë mund të dënohet me tetë vjet burg. Sulmuesi danez ka kafshuar një polic kur luante në Danimarkë pasi ky e ndaloi. Nielsen tentoi të largohej dhe gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.753Z

Dasmori i dehur plagos policin rrugor

Korce- Dasmori i dehur plagos me gure policin rrugor. Esat Shalsi, nje punonjes i sektorit te qarkullimit, ka mbetur i demtuar gjate ushtrimit te detyres pasi eshte me sende te forta ne pjesen e kokes nga nje drejtues mjeti qe e ndali per kontroll. Policia ndaloi si te dyshuar per krimin Klodian Xhu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama