Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.868Z

Withers pr pavarsin e policis

Ambasadori amerikan John Withers ka vlersuar pavarsin e Policis s nj faktor n parandalimin e trafiqeve dhe krimit t organizuar. Diplomati theksoi se besimi i publikut pr forcat e rendit mund t fitohet vetm me korrektsin dhe jo manimplimin politik t uniformave blu. N konferenc e mori fjaln edhe kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.854Z

Reduktohen shpenzimet e Policisë

Një vendim i Drejtorisë së Policisë së Kosovës për të ulur shpenzimet ka bërë që patrullat të reduktohen në maksimum nëpër pothuajse të gjitha qendrat e Kosovës. Mungesa e tyre aktualisht ndjehet më tepër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.453Z

Operacionet e Policisë sukses pas suksesi

(E plotësuar) Aksioni i sotshëm i Policisë së Kosovës, pas së cilit u zunë rreth dy kilogramë lëndë narkotike në lagjen Dardania në Prishtinë është rezultat i punës së hetuesve policor të Stacionit Jug në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.534Z

Gati themelimi i Policisë Rezervë

Kosova gjatë këtij viti mund ta ketë Policinë Rezervë. Për themelimin e saj tani janë marrë hapat e parë. Disa pjesëtarë të Policisë së Kosovës dhe zyrtarë nga Ministria e Punëve të Brendshme kanë formuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.977Z

Tiranë, largohet drejtori i Policisë Tonin Vocaj

TIRANE- Largohet nga detyra e drejtorit të policisë së Tiranës, Tonin Vocaj. Lajmi është raportuar sot në mëngjes nga Tv NEWS24 i cili i referohet burimeve zyrtare të policisë së qarkut. Ende nuk dihen motivet e largimit nga detyra por burimet,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Arrestohet shefi i rajonit nr.2 t policis tatimore

Arrestohet Arjan Paskaj, Shef i Rajonit nr.2 t Sektorit t Policis Tatimore Tiran n vazhdim t operacionit Gjoba e fundit. N vijim t hetimeve t kryera pas operacionit t koduar Gjoba e fundit, si rezultat i t cilit u arrestuan 6 persona, ndr t cilt 5 punonjs t Policis Tatimore Tiran, ka prfunduar n pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.526Z

Shkolla e Policisë, gati testi fizik

TIRANE - Testi fizik për të gjithë aplikantët për Shkollën e Policisë do të nisë pas dy ditësh. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit sqaron se faza e parë e testit fizik do të zhvillohet në datën 7 prill d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama