Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Ambasada e SHBA i dhuron 3automjete policisë kufitare

TIRANË - Ambasada Amerikane i dhuron Policisë së Shtetit 3 automjete për patrullim dhe pajisje të tjera për shërbimet e Policisë Kufitare, në kuadër të Programit EXBS.Në ceremoninë e zhvilluar ditën e enjte në ambientet e Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.877Z

Drejtori i policisë serbe, sot në Jarinje

 Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq sot sot do të vizitojë pikëkalimin kufitar në Jarinje dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës dhe t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.874Z

Drejtori i policisë serbe sot në Jarinje

BEOGRAD– Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq do të vizitojë sot pikëkalimin kufitar në Jarinjë dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Tetovë, vdes inspektori i policisë

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari me inicialet B. A. nga fshati Poroj i Tetovës, i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme, si pasojë e plagëve të marra në kokë nga tentativa e tij e vetëvrasjes disa ditë më par&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.673Z

Beteja e humbur e Policisë Rrugore

Përse ndaj një efektivi policie, i cili ka zbatuar urdhrin e eskortës së tij, duhej të merrej masa e përjashtimit nga policia’? Dy herë refuzoi t’i përgjigjej ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri kësaj pyetje që i bëra gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.318Z

Elbasan, zjarr pranë komisariatit të policisë

ELBASAN- Një zjarr i fuqishëm ka rënë mesditen e sotme, në afërsi të komisariatit të policisë së Elbasanit. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se vatra e zjarrit është ngjitur me godinën e policisë së qytetit por,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Shkarkohen 13 oficerë të policisë ushtarake

Trembëdhjetë oficerë të policisë ushtarake janë shkarkuar në Shqipëri nga Ministria e Mbrojtjes. Lajmi konfirmohet për televizionin A1 Report dhe ‘Shqiptarja’ nga burime të kësaj ministrie. Shkarkimet pasojnë largimin e kreut

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama