Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.874Z

Drejtori i policisë serbe sot në Jarinje

BEOGRAD– Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq do të vizitojë sot pikëkalimin kufitar në Jarinjë dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Tetovë, vdes inspektori i policisë

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari me inicialet B. A. nga fshati Poroj i Tetovës, i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme, si pasojë e plagëve të marra në kokë nga tentativa e tij e vetëvrasjes disa ditë më par&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.673Z

Beteja e humbur e Policisë Rrugore

Përse ndaj një efektivi policie, i cili ka zbatuar urdhrin e eskortës së tij, duhej të merrej masa e përjashtimit nga policia’? Dy herë refuzoi t’i përgjigjej ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri kësaj pyetje që i bëra gjatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.318Z

Elbasan, zjarr pranë komisariatit të policisë

ELBASAN- Një zjarr i fuqishëm ka rënë mesditen e sotme, në afërsi të komisariatit të policisë së Elbasanit. Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se vatra e zjarrit është ngjitur me godinën e policisë së qytetit por,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.569Z

Shkarkohen 13 oficerë të policisë ushtarake

Trembëdhjetë oficerë të policisë ushtarake janë shkarkuar në Shqipëri nga Ministria e Mbrojtjes. Lajmi konfirmohet për televizionin A1 Report dhe ‘Shqiptarja’ nga burime të kësaj ministrie. Shkarkimet pasojnë largimin e kreut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.146Z

14 Janari, Kuvendi-Policisë: Sa protestues u plagosen?

PRISHTINË- Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës shqyrtoi sot, raportin e Policisë së Kosovës lidhur me ngjarjet e 14 janarit, gjatë protestave të organizuara nga Lëvizja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.840Z

Burg pr ish punonjsin e policis

Ish- punonjs i policis s Kors, Haxhi Qelemini, 47 vje, sht vendosur q t qndroj n qeli. Gjykata e Krimeve t rnda vendosi kshtu pas akuzave t bra ndaj Qeleminit pr trafikim t femrave pr prostitucion, e mbetur n tentativ, marrdhnie seksuale me t mitur dhe shfrytzim pr prostitucion. Ia arrestuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama