Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.755Z

Policia para masakrës: Armë dhe drogë në klubet e natës

TIRANE - Rreth dy muaj para se të ndodhte vrasja e katërfishtë në lokalin me muzikë tallava “Ante Grand”, te Rruga e Elbasanit, Policia e Tiranës është sinjalizuar se në lokale të tilla kishte aktivitet kriminal. Në një shkres&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.856Z

Kosovë, Marnjak e Zhbogar dënojnë incidentin në veri

Shefi i EULEX-it, Ksavier De Marnjak dhe Përfaqësuesi i Posaçëm i BE-së, Samuel Zhbogar, kanë dënuar fuqishëm incidentin e ndodhur sot në veri të Kosovës.   Një pjesëtar i policisë së Kosovës është pla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.656Z

Akademia e rendit certifikohen 193 punonjes te rinj te Policise se Shtetit

Për herë të parë 50 % e punonjësve të rinj të Policisë së Shtetit, të cilët përfunduan me sukses kursin "Për patrullë të përgjithshme" janë femra. Ceremonia e çertifikimit të 193 punonjës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.973Z

Shijak, dhunon bashkëshorten, arrestohet nga policia

DURRËS- Një grua 40-vjeçare është vënë nën mbrojtjen e policisë sot në orët e para të mëngjesit, pasi bashkëshorti i saj kishte ushtruar dhunë mbi të dhe tentonte ta vriste me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur n&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.958Z

Arrestohet një serb, protesta dhe të shtëna armësh në veri

Situata në zonën e “Tre rrokaqiejve” në veri të Mitrovicës është tensionuar, ndërsa banorëve shqiptarë të kësaj zone u është vështirësuar lëvizja. Breshri të shtënash nga armët automatike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.655Z

Policia e Shtetit marrëveshje me zyrën e Europol, Tahiri: Arritje historike

TIRANË-“Marrëveshje historike” e ka cilësuar ministri i Brendshëm, Sajmir Tahiri marrëveshjen më të re të Policisë së Shtetit. Në mbledhjen e fundit të Këshillit të Ministrave të Drejtësisë dhe Punë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.065Z

Web-faqja e kontrollit te gjobave nuk eshte perditesuar Ministri Tahiri i painformuar

Web-faqja e policisë ku mund të kontrollohen gjobat e mjetit nuk është përditësuar. Kjo ka bërë që shumë qytetar t’i drejtohen sporteleve me radhë të gjata të policisë rrugore për të verifikuar gjobat të v&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama