Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.452Z

Shkolla e Policisë, testimi meshkrim nis më 18 mars

TIRANE- Më datë 18 mars 2014, nis testimi me shkrim i kandidatëve për Shkollën Bazë të Policisë. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bëri të ditur ditën e djeshme se testimi me shkrim i kandidatëve, që kan&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.564Z

Shkarkohen dhe 13 oficerë të policisë ushtarake

Trembëdhjetë oficerë të policisë ushtarake janë shkarkuar në Shqipëri nga Ministria e Mbrojtjes. Lajmi konfirmohet për televizionin A1 Report dhe ‘Shqiptarja’ nga burime të kësaj ministrie. Shkarkimet pasojnë largimin e kreut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Prurohet godina e policis n Suharek

Ministri i Punve t Brendshme, Zenun Pajaziti dhe kryetari i Komuns, Sali Asllani pruruan sot ndrtesn e Stacionit Policor n Suharek. Ministri Pajaziti, n fjaln e tij shprehu prkrahje dhe respekt pr veprimtarin e policin e Kosovs dhe prkrahjen e qytetarve duke krkuar vmendje dhe zell edhe m t madh n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.073Z

Operacioniet e policisë, Berisha: Kjo përgjigjia ndaj krimit

Pas operacionit të fundit të policisë së Tiranës, ka reaguar edhe kryerministri Sali Berisha i cili përgëzon operacionin për kapjen e të dyshuarit të vrasjes së arkëtares në Tiranë por edhe operacionin e policisë së Vlor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.347Z

Bie nga kati i tetë, vdes rreshteri i policisë

Një pjesëtarë i Policisë së Kosovës, i ka dhënë fund jetës së tij duke renë nga kati i tetë i ndërtesës ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 07:00 në rrugën “Bill Clinton” në Prishtin&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.678Z

Jahjaga: Veprimi i policisë, i drejtë

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, mbështet aksionin e Policisë së Kosovës për të marrë nën kontroll pikat 1 dhe 31 të vendkalimeve kufitare në veri, me qëllim të respektimit të vendimit për masat e reciprocitetit në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.841Z

VV ka përgatitur rreth 100 padi ndaj Policisë

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka deklaruar se zyrtaret policor me bastisjet dhe dhunën e vazhdueshme ndaj opozitës, po shkel ligjin e Policisë së Kosovës. Ai si njëri nga përpiluesit e ligjit për Policinë, ka shpjeguar se ku zy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama