Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.349Z

Arrestohet shefi i rajonit nr.2 t policis tatimore

Arrestohet Arjan Paskaj, Shef i Rajonit nr.2 t Sektorit t Policis Tatimore Tiran n vazhdim t operacionit Gjoba e fundit. N vijim t hetimeve t kryera pas operacionit t koduar Gjoba e fundit, si rezultat i t cilit u arrestuan 6 persona, ndr t cilt 5 punonjs t Policis Tatimore Tiran, ka prfunduar n pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.526Z

Shkolla e Policisë, gati testi fizik

TIRANE - Testi fizik për të gjithë aplikantët për Shkollën e Policisë do të nisë pas dy ditësh. Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit sqaron se faza e parë e testit fizik do të zhvillohet në datën 7 prill d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.621Z

Organizimi i Policisë sëShtetit, struktura e re

TIRANE- Zbardhet struktura e re e Policisë së Shtetit, ku janë evidentuar të gjitha lëvizjet në tërë piramidën drejtuese të saj. Pas Gardës hiqet dhe reparti i “Shqiponjave”, ndërsa janë shkrirë postet e dy zv.drejtor&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.431Z

Erdogani mbron aksionet e policisë

Kryeministri turk, Recep Tayyip Erdogan, ka mbrojtur aksionet e policisë kundër protestuesve antiqeveritarë, duke akuzuar vendet e Perëndimit se përdorin “standarde të dyfishta” me kritikat e tyre. Erdogan ka thënë se “e gjithë bota sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.954Z

Vetëvritet efektivi i policisë

Një punonjës policie nga Shkodra ka vrarë veten e tij me armë zjarri në orët e para të ditës së diel. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 01:25 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Salo Halili” në q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Ambasada e SHBA i dhuron 3automjete policisë kufitare

TIRANË - Ambasada Amerikane i dhuron Policisë së Shtetit 3 automjete për patrullim dhe pajisje të tjera për shërbimet e Policisë Kufitare, në kuadër të Programit EXBS.Në ceremoninë e zhvilluar ditën e enjte në ambientet e Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.877Z

Drejtori i policisë serbe, sot në Jarinje

 Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq sot sot do të vizitojë pikëkalimin kufitar në Jarinje dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës dhe t&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama