Rezultate te kerkimit per termin: +Policis

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.621Z

Organizimi i Policisë sëShtetit, struktura e re

TIRANE- Zbardhet struktura e re e Policisë së Shtetit, ku janë evidentuar të gjitha lëvizjet në tërë piramidën drejtuese të saj. Pas Gardës hiqet dhe reparti i “Shqiponjave”, ndërsa janë shkrirë postet e dy zv.drejtor&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.431Z

Erdogani mbron aksionet e policisë

Kryeministri turk, Recep Tayyip Erdogan, ka mbrojtur aksionet e policisë kundër protestuesve antiqeveritarë, duke akuzuar vendet e Perëndimit se përdorin “standarde të dyfishta” me kritikat e tyre. Erdogan ka thënë se “e gjithë bota sul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.954Z

Vetëvritet efektivi i policisë

Një punonjës policie nga Shkodra ka vrarë veten e tij me armë zjarri në orët e para të ditës së diel. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në orën 01:25 të mëngjesit të sotëm, në lagjen “Salo Halili” në q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.369Z

Ambasada e SHBA i dhuron 3automjete policisë kufitare

TIRANË - Ambasada Amerikane i dhuron Policisë së Shtetit 3 automjete për patrullim dhe pajisje të tjera për shërbimet e Policisë Kufitare, në kuadër të Programit EXBS.Në ceremoninë e zhvilluar ditën e enjte në ambientet e Pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.877Z

Drejtori i policisë serbe, sot në Jarinje

 Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq sot sot do të vizitojë pikëkalimin kufitar në Jarinje dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës dhe t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.874Z

Drejtori i policisë serbe sot në Jarinje

BEOGRAD– Drejtori i policisë serbe, Milorad Veloviq do të vizitojë sot pikëkalimin kufitar në Jarinjë dhe degën e policisë në Ribariq, transmeton B92. Të shtunën Veloviq kishte vizituar zonën kufitare në rajonin e Preshevës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.947Z

Tetovë, vdes inspektori i policisë

Ka ndërruar jetë 33 vjeçari me inicialet B. A. nga fshati Poroj i Tetovës, i punësuar në Ministrinë e Punëve të Brendshme, si pasojë e plagëve të marra në kokë nga tentativa e tij e vetëvrasjes disa ditë më par&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama