Rezultate te kerkimit per termin: +Populli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.511Z

Populli ka falsifikuar

Share Nga Lavdosh Ferruni   Nuk kemi dëgjuar ndonjëherë që populli falsifikon. Sot në kohën e mbretërimit të vjedhjeve e falsifikimit të paparë të strukturave të shtetit, del shteti dhe akuzon popullin si falsifikator. Mbi 60,000 qytetarë të këtij vendi kanë nxjerrë kartën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.378Z

UTOPIA E PRESIDENTIT NGA POPULLI

BLEDAR KURTI Ideja e një presidenti të zgjedhur nga populli ka tashmë disa vite që është bërë pjesë e debatit politik. Kujtoj që në vitin 2011 ky ishte një nga debatet kryesore të kohës. Deputeti Ben Blushi bashkë me nëntë deputetë të Kuvendit të Shqipërisë së fundmi kanë fir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.007Z

Nga populli, por pa kompetenca

Firmëtarët e nismës: Synojmë vetëm të zgjidhim krizën e 84 votave në Kuvend Propozimi i ri i deputetëve demokratë për zgjedhjen e presidentit nuk do të ketë asnjë amendament shtesë përsa i përket ndryshimit të kompetencave të tij. Kjo konfirmohet nga vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.258Z

"Populli" kapet ne Uruguaj

TIRANE - Nga Shqiperia ne Ameriken Latine. Bashkim Driza themeluesi i firmes piramidale "Populli", eshte vene ne pranga ne vendin e larget, Uruguaj. Mashtruesi i me shume se 304 mije shqiptareve gjate viteve 1996-97 eshte vene ne pranga pas shpalljes ne kerkim te tij, prej me shume se shtate vjetesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.720Z

Politika, politikanët dhe populli

Nga Fitim Sula Politika është prostitutë (kërkoj falje që nuk përdor dot fjalën tjetër). Ky pohim absurd është bërë sot në shoqërinë shqiptare refren i të gjitha bisedave, i të gjitha grupmoshave dhe fatkeqësisht i të gjitha shtresave shoqërore. Me këtë refren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.089Z

Fajin e ka populli

Transmetuar me 13102016 - 2308 Nga Frrok upibr br Faji me i fundit u ndeshkua nga Nobeli ne Oslobr br Do te ishte tragjike per njerezimin sikur Nobeli ta kete bere kete akt me idene se ne- elita jemi kunder popullit Jo kjo nuk es

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.854Z

A na duhet populli?

Ndokë Malaj Është bërë tashmë tepër e bezdisshme që populli të dëgjojë çdo ditë nëpër mediat e shkruara dhe sidomos ato vizive akuza dhe kundër-akuza nga më të rëndomtat, për gjithçka dhe për çdo gjë, a thua se politika e politikanëve tanë bëhet më e qartë, më bindëse

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama