Rezultate te kerkimit per termin: +Pos +Partis +Reformiste

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.176Z

Humbin shefat

N garn pr kshilltar komunal kan humbur zgjedhjet shefat e grupeve t kshilltarve nga partit m t mdha. N prbrjen e re t Asambles Komunale t Ferizajt nuk do t jen shefi i Grupit t kshilltarve t PDKs, Bashkim Fazliu, ai i LDDs, Fadil Halili, i LDKs, Hamdi Qerimi dhe shefi i Grupit t kshilltarve t AAKs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.278Z

Komunistët dhe rugovizmi i LDK-së

I. Degradimi i proceseve politike nuk është ndonjë risi në kuadër të rendeve shoqërore ekzistuese. Mirëpo shikuar nga aspekti historik mund të thuhet që në fillim se, sado që janë ngulfatur proceset e tilla, përparimi i shoqë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama