Rezultate te kerkimit per termin: +Posam

Meta: total 124 / total_found 124 / time 0.000 / keyword[0] posam / docs[0] 124 / hits[0] 166 /
No Pic available
  • 2008-11-01

PDK mbshtet reformn

Kryetari i Partis Demokristiane, Anton Gurakuqi, duke prshndetur miratimin nga Komisioni i posam pr reformn zgjedhore t formuls pr koalicionet e prbra, deklaroi se nj formul e till, mat peshn reale t do subjekti politik. Koalicionet e prbra jan forma m e mir pr t shmangur fenomenin Dushk gjat pr

No Pic available
  • 2008-11-01

Ahtisari merr Nobelin pr Paqen

Ish-presidenti i Finlands, Martti Ahtisaari ka fituar mimin Nobel pr paqen pr vitin 2008, q u shprnda sot n Oslo t Suedis. I drguari i posam i OKB-s pr Kosovn, sht vlersuar nga akademia suedeze pr rolin e tij t veant dhe prpjekjet pr paqen n bot. Ahtisari u zgjodh si ndrmjetsues i konfliktit mid

No Pic available
  • 2008-11-01

LSI akuza PD dhe PS-s

Tiran (Start)- Lvizja Socialiste pr Integrim, me an t nnkryetarit Pllumb Xhufi ka denoncuar sot mungesn e transparencs dhe vonesat q po hasen n hartimin e Kodit t ri zgjedhor, q sipas LSI pritet t bhet n minutn e fundit nga dy partit e mdha ajo Demokratike dhe Socialiste. Xhufi tha se raportet e fun

No Pic available
  • 2008-11-01

Nisin regjistrimet pr Master

Tiran (start) Kan nisur sot regjistrimet pr programin e ciklit t dyt t regjistrimeve dhe Manster t nivelit t par, regjistrime t cilat do t prfundojn me 27 tetor. Aplikantt, n baz t nj udhzimi t Ministris s Arsimit, duhet t dorzojn dosjen individuale, me nj fotokopje t noterizuar t diploms s ciklit

No Pic available
  • 2008-11-01

Pack mbshtet Berishn

Tiran (start)-Europarlamentarja Doris Pack, duke mbshtetur nismn e kryeministrit shqiptar Sali Berisha pr heqjen e makinave t deputetve, theksoi se n asnj vend t bots, deputett nuk kan makina dhe shofer t paguar nga shtetit. Nj gj e till nuk ekziston n asnj vend t bots. E kam diskutuar kt para disa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama