Rezultate te kerkimit per termin: +Pran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.329Z

Liverpool pranë Wesley Sneijder

Ylli holandez i Interit, Wesley Sneijder thuhet se është pranë kalimit në Liverpool. Mesfushori holandez thuhet se ka pranuar dje një ofertë prej 9.5 milion funta nga Reds dhe se ai po mendon seriozisht kalimin te skuadra e madhe angleze. Thuhet se kalimin e Sneijder t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.025Z

Eminem pranë ribashkimit me ish gruan

Eminem është pranë ribashkimit për herë të tretë me ish-bashkëshorten e tij, Kim Scott. Lajmi është njoftuar nga e ëma e Kim, e cila për Radaronline tha se çifti është më pranë se kurrë ribashkimit të ty

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.435Z

Miranda pranë kalimit te Barca

Qendërmbrojtës brazilian i Atletico Madrid , 29 vjeçari Miranda si duket është shumë pranë kalimit tek skuadra e Barcelonës. Sipas mediave spanjolle raportohet se drejtuesit e Barcelonës dhe agjenti i futbollistit Miranda janë takuar disa herë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.682Z

Ukraine, luftime intensive pranë Slavianskut

SLAVIANSK- Luftime intensive u zhvilluan sot në mëngjes pranë Slavianskut dhe mendohet të ketë të vdekur, njoftoi ministri i Brendshëm, Arsen Avakov, për gazetarët në afërsi të zonës së luftimeve. Ministri, që ndodhej n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.277Z

Abidal pranë rikthimit te Barcelona!

Ish mbrojtësi i famshëm i Barcelonës, Eric Abidal është pranë rikthimit te Barcelona. Mbrojtësi francez pritet të pranoi ofertën e Barcelonës për tu bërë trajner i akademisë të skuadrës. Pavarësisht se kohëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.568Z

Xhaka pranë largimit, interesohet Interi

Anësori shqiptar i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, është shumë pranë largimit nga klubi – ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit gjerman. 21 vjeçari ka nënshkruar për ekipin gjerman në vitin 2010 dhe tashmë është b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.104Z

Shtohet siguria pranë ambasadave, Hasanaj: Masa parandaluese

TIRANE - Shtohen masat e sigurisë pranë ambasadave dhe objekteve të rëndësisë së veçantë në Tiranë, pas atentatit kamikaz të ndodhur më 1 shkurt në ambasadën amerikane në Anakara. Plani i masave konfirmohet për A1

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama