Rezultate te kerkimit per termin: +Pran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.682Z

Ukraine, luftime intensive pranë Slavianskut

SLAVIANSK- Luftime intensive u zhvilluan sot në mëngjes pranë Slavianskut dhe mendohet të ketë të vdekur, njoftoi ministri i Brendshëm, Arsen Avakov, për gazetarët në afërsi të zonës së luftimeve. Ministri, që ndodhej n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.277Z

Abidal pranë rikthimit te Barcelona!

Ish mbrojtësi i famshëm i Barcelonës, Eric Abidal është pranë rikthimit te Barcelona. Mbrojtësi francez pritet të pranoi ofertën e Barcelonës për tu bërë trajner i akademisë të skuadrës. Pavarësisht se kohëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.568Z

Xhaka pranë largimit, interesohet Interi

Anësori shqiptar i Borussia Monchengladbach, Granit Xhaka, është shumë pranë largimit nga klubi – ka konfirmuar drejtori sportiv i klubit gjerman. 21 vjeçari ka nënshkruar për ekipin gjerman në vitin 2010 dhe tashmë është b&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.104Z

Shtohet siguria pranë ambasadave, Hasanaj: Masa parandaluese

TIRANE - Shtohen masat e sigurisë pranë ambasadave dhe objekteve të rëndësisë së veçantë në Tiranë, pas atentatit kamikaz të ndodhur më 1 shkurt në ambasadën amerikane në Anakara. Plani i masave konfirmohet për A1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Të shtrihesh pranë Kate Uopton

Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planetë, Kate Uopton, tani duket se po “lejon bashkëjetesën”, me paparacit. Ajo së fundmi ishte e shtrirë në një plazh me njëren prej shoqeve të saja, ndërsa fare pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.507Z

Të shtrihesh pranë Kate Upton

Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planetë, Kate Upton, tani duket se po “lejon bashkëjetesën”, me paparacit. Ajo së fundmi ishte e shtrirë në një plazh me njëren prej shoqeve të saja, ndërsa fare pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.051Z

Robben pranë rikthimit në Angli

Mesfushori i Bayern Munchen, Arien Robben është pranë rikthimit në futbollin anglez. Ish mesfushori i Chelseat pritet që në verë të rikthehet në Angli, por kësaj radhe në qytetin e Manchesterit. Skuadra e Manchester Cityt thuhet se ësht&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama