Rezultate te kerkimit per termin: +Pran

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.402Z

Të shtrihesh pranë Kate Uopton

Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planetë, Kate Uopton, tani duket se po “lejon bashkëjetesën”, me paparacit. Ajo së fundmi ishte e shtrirë në një plazh me njëren prej shoqeve të saja, ndërsa fare pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.507Z

Të shtrihesh pranë Kate Upton

Bukuroshja dhe njëra nga femrat më tërheqëse në planetë, Kate Upton, tani duket se po “lejon bashkëjetesën”, me paparacit. Ajo së fundmi ishte e shtrirë në një plazh me njëren prej shoqeve të saja, ndërsa fare pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.051Z

Robben pranë rikthimit në Angli

Mesfushori i Bayern Munchen, Arien Robben është pranë rikthimit në futbollin anglez. Ish mesfushori i Chelseat pritet që në verë të rikthehet në Angli, por kësaj radhe në qytetin e Manchesterit. Skuadra e Manchester Cityt thuhet se ësht&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.817Z

Dante pranë kalimit te Man United!

Sipas mediave braziliane, mbrojtësi i Bayern Munchen, Dante është fare pranë kalimit te Manchester United."Fox Sport Brasil" shkruan se marrëveshja është arritur dhe se Dante do të jetë transferi surprizë i Manchester United. Gazetari i njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.569Z

Zayn Malik rikthim pranë fansave

Zayn Malik nuk mund të qëndrojë pa fansat e tij, e ndërsa ka shfrytëzuar sërish rrjetet sociale për të rikujtuar se ai është rikthyer. Një muaj pas ndarjes nga grupi “One Direction”, Zayn Malik ka përcjellë një mesazh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.645Z

Siria, OSHD: Mbi 500 të vdekur pas sulmit pranë Damaskut

BEJRUT- Mbi 500 persona duke përfshirë 80 fëmijë u vranë gjatë sulmit të dyshuar me armë kimike më 21 gusht, pranë Damaskut, bëri të ditur sot Observatori sirian për të Drejtat e Njeriut (OSDH) duke shtuar se bëhej fjalë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.393Z

Bashkia e Tiranës, Sinjalistikërrugore pranë shkollave

TIRANË - Në dhjetë blloqe banimi në Tiranë, por edhe pranë institucioneve arsimore, do të vendoset sinjalistika e munguar rrugore, kjo për të rritur sigurinë e jetës së qytetarëve nga aksidentet. Përfaqësuesit e bashkisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama