Rezultate te kerkimit per termin: +Pranvera +Skana

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.154Z

Furtunë në ambasadën shqiptare në Athinë, ja kush ikën

Mësohen detaje të reja nga shkarkimet e ndërmarra nga Ministri i Jashtëm në Detyrë, Gent Cakaj. Mësohet se është shkarkuar dhe Pranvera Skana, e cila mbante detyrën e këshilltares në Ambasadën e Londrës. Gjithashtu janë shkarkuar edhe dy zyrtarë nga Ambasada Shqiptare në Athinë dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.588Z

Nje shekull nga "Zgjim'i Shqiperise"

Pranvera Skana* Viti 1909 ka hyre ne historine e shtypit shqiptar si viti i rritjes e zhvillimit te gazetave dhe gazetarise kombetare. Duke shfrytezuar lirine e perkohshme te regjimit xhonturk ne disa qytete kryesore te Shqiperise dhe treva etnike te atyre koheve nen sundimin e Portes se Larte te St

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.094Z

Tirane ja lista e 82 vajzave qe behen police ne kryeqytet

Sot ne ambjentet e Qendres se Formimit Policor Tirane iu nenshtruantestimit me shkrim kandidatet femra te Qarkut Tirane qe kane aplikuarper te ndjekur Shkollen Baze te Policise per Patrulle tePergjithshme te cilat kishin kodin e aplikimit nga 0001-0550. Gjate testimit me shkrim moren pjese 475 kandi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.545Z

Tiranë-Durrës, 3000 familjet që do të marrin tapi

LISTA EMERORE PER KALIM PRONESIE KOMUNA PASKUQAN, QARKU TIRANE ZONA KADASTRALE 2884, BLLOKU NR 1 Nr. Emri Atësia Mbiemri 1 2 3 1 REFAT JEMIN PUCI 2 KUJTIM FEMI MALLKASI 3 SHKELQIM FAIK MALLKASI 4 MAKSUT JEMIN PUCI 5 SINAN XHELAL SKARA 6 FERIT HAMIT SULEMANI 7 STAVER GJERGJ LLESHAJ 8 VLADIMIR SAFET

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.242Z

Lista zyrtare të fituesve në rrethe

Botohen emrat edhe për universitetin Politeknik dhe Bujqësor Universiteti PoliteknikInxhinieri Gjeoinformatike  Adnand Nexhmi ShahiniAlda Paulin DoçajAldo Fuat GuriAlfred Rakip NdregjoniAndi Sokol BejkoAndon Anesti SpiroAndrit Hafiz ElezajAnisa Feim OsmënaAnisa Përparim VeshiAnx

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama