Rezultate te kerkimit per termin: +Prbn

Total: 418
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.267Z

Zjarr ne hekurudhen Vore- Lezhe

Nga flaket eshte perfshire edhe hekurudha Vor- Lezh. Zjarri ka rn mngjesin e sotm mes stacionit Budun dhe Ishm duke dmtuar 300 metra hekurudh. Autoret dyshohet t jen banort e zons te cilet donin te digjnin shkurret perreth , por m pas zjarri sht prhapur duke djegur trasete e shinave, cka sipas drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.863Z

Shoqria jon ski!

Virtyti sht fshehur si pasoj e arrogancs s njeriut, paftsis s tij pr ta formatuar vetveten n versionin e t qnurit pozitiv. E mira sot ka m shum se kurr veti avulluese, zhduket menjher nga memorja e njeriut e cila pushtohet patundshm nga mosmirnjohja dhe egoizmi. Zhveshja e shpirtit dhe e trupit nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

PS pro ndryshimeve kushtetuese

Partia Socialiste do t mbshtes unanimisht ndryshimet kushtetuese. Burime nga grupi parlamentar socialist, pas mbledhjes s kryesis, bjn t ditur se Grupi Parlamentar i PS-s , me gjith kundershtimet e aletave t majt do t votoj n mnyr unanime pro ktyre ndryshimeve. Ndrkoh, kryetarja e grupit, Valentina

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.457Z

Berisha: KESH dhe METE shmangën katastrofën njerëzore

N mbledhjen e Shtabit t Emergjencs n Shkodr kryeministri Sali Berisha tha se ajo far prjetoi kjo zon n m shum se dy jav, prbn nj nga ngjarjet me ekstreme natyrore q nuk ka ndodhur prej t paktn 100 vitesh. Duke ju referuar t dhnave t instituteve ndrkombtare metereologjike, Berisha tha se Shkodra prj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.850Z

Shqiptart krkojn prgjigje

Gazeta prestigjioze New York Times i sht kthyer srish tagjedis s Grdecit n vendin ton, ksaj radhe me nj reportazh. Gazetari i NYT thekson se sht vshtir t cilsohet Grdeci si nj aksident. Grdeci prbn nj prov korrupsioni si asnjher m par. Pr Grdecin jan arrestuar vetm tre persona, ndrsa familjart e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.467Z

Tajland, “kmisht e kuqe” pranojn dialogun

Prfaqsues t “kmishve t kuqe” n Tajland dhe t qeveris s Abhisit Vejajiva do t takohen nesr pr t arritur nj zgjidhje pr krizn. Lajmin e kat ditur vet kryeministri, ndrkoh q n Bangkok po zhvillohej ende marshimi i korteut kilometrik, t prbr nga mbshtets t ish-kryeministrit Sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.393Z

Tajlandë, këmishët e kuqe pranojnë dialogun

Prfaqsues t “kmishve t kuqe” n Tajland dhe t qeveris s Abhisit Vejajiva do t takohen nesr pr t arritur nj zgjidhje pr krizn. Lajmin e kat ditur vet kryeministri, ndrkoh q n Bangkok po zhvillohej ende marshimi i korteut kilometrik, t prbr nga mbshtets t ish-kryeministrit Sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama