Rezultate te kerkimit per termin: +Pre +Zogaj

Total: 311
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.753Z

Zogaj Mbetem me opoziten

Preç Zogaj, anëtar aktiv i tryezës së opozitës, në një intervistë për Top-Channel, hedh poshtë të gjitha zërat për një largim të mundshëm nga kampi opozitar. “Nuk kam thënë gjëkundi as me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:50.995Z

Zogaj: Berisha të ruajë ekuilibrin me Mustafajn

Deputeti demokrat, Preç Zogaj, flet edhe për rikthimin e Pollos. “Shkrirja mes dy partive nuk është realizuar” TIRANË - Kryeministri Sali Berisha, duhet të mbaje një ekuilibër në distancë me kandidatët për postin e PD-së së Tiranës. Deputeti i Partisë Demokrati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.167Z

Zogaj: Pas zgjedhjeve, politika jo bipartiake

Preç Zogaj, kreu i Komisionit të jashtëm parlamentar dhe deputet i PD-së i ftuar në Ora News foli rreth mosdekretimit nga Presidenti për Kodin , si dhe zhvillimet më të fundit brenda PD-së dhe aleatëve të saj. Ai u shpreh se "ka një mospërputhje mes euzolës që i jep 9 muaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Zogaj, kronikë nga publicistika politike

Shkrimtari, publicisti dhe politikani Pre Zogaj boton librin e dhjet nga kolana e publicistiks s tij politike. “T gjith npr vendet e tyre”, botimet “Dita 2000”, sht kronik e publicistiks politike q mbyll katrvjearin ’05-’09. Ky libr sht cilsuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.395Z

Gërdeci, Zogaj: Mbështesim hetimet e Prokurorisë

  TIRANË- Ndërsa kryeministri Sali Berisha ka preferuar heshtjen për kërkesën e kryeprokurores Ina Rama për heqjen e imunitetit ish-ministrit të Mbrojtjes, Fatmir Mediu për tragjedinë e Gërdecit, zëra brenda Partisë Demokratike i kanë dhënë sa mbështetjen organit të akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.601Z

Zogaj: Duhet përfaqësim politik e intelektual në qeveri

"Është momenti që çdo ministri duhet të bëjë analizën profesionale të aktivitetit të saj" TIRANË- Deputeti i Partisë Demokratike, Preç Zogaj, është i mendimit se ka nevojë për një përfaqësim më të madh politik të mazhorancës në qeverisje dhe një përfaq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.107Z

Zogaj: Mazhoranca të tregohet elastike ndaj SHBA

Ish-deputeti i PD Ish-deputeti i PD-s, Pre Zogaj, i jep leksione dhe kritika diplomacis shqiptare pr sjelljen e saj ndaj diplomatve t huaj n Tiran. Si ish-kryetar i Komisionit t Jashtm Parlamentar, Zogaj, deklaron se qeveria e ka humbur seriozitetin karshi partnerit strategjik t Shqipris, SHBA-s, p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama