Rezultate te kerkimit per termin: +Pre +Zogaj

Total: 311
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.116Z

Zogaj: Grupet e numërimit, hapësira për të negociuar

 Aristir LumeziPartitë që kanë më shumë se katër deputetë në Kuvend mund të kenë një anëtar në grupet e numërimit të votave. Propozimin e bëri mbrëmë në parlament deputeti i Partisë Demokratike, Preç Zogaj, sipas të cilit kjo periudhë deri në miratimin përfundimta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.815Z

Prec Zogaj per ABC News Permiresimi i kodit zgjedhor eshte ne interes te vendit

Tryeza e partive të vogla për reformën zgjedhore është një shembull pozitiv për politikën shqiptare. Kështu u shpreh përfaqësuesi i opozitës, Preç Zogaj, gjatë një bisede në studion e “ABC News”. “K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.668Z

PS mbledh aleatët, Zogaj: Më 18 Tetor diskutojmë Reformën Zgjedhore

TIRANE-Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka thirrur sot në një takim partitë aleate për të diskutuar mbi aksionin politik të opozitës. Në takim informal që u zhvillua pranë selisë rozë morën pjesë kreu i PSD-së Skë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.994Z

Libri i Del Pontes, Zogaj: Të reagojnë Ina Rama dhe presidenti

• Libri i ish-kryepro-kurores së Hagës, Karla Del Ponte, mbi luftën në Kosovë dhe akuzave ndaj ushtarëve të UÇK-së, solli reagime të ashpra në Parlament.Deputetët të PD-së dhe të PS-së gjatë diskutimeve në Parlament, kërkuan reagimin zyrtar të Kryeprokurores Ina Rama d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.013Z

Zogaj: Pollo e Ceka në PD, jo sipas parimit më mirë vonë se herët

 Kandidimi i Besnik Mustafajt në Tiranë tregon se ky proces nuk është i paravendosur, ashtu siç shihet nga jashtë. Kështu është shprehur dje deputeti i PD-së, Preç Zogaj, gjatë një interviste televizive. Sipas tij, “kandidimi i tij i ka dhënë kuptim garës, pasi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.647Z

Preç Zogaj: Rama vazhdon të sillet si në fushatë elektorale

31-08-2013 / Gazeta 55 “Partitë e vogla të bashkohen në një forcë të vetme, që të mbijetojnë politikisht”Kryeministri i ardhshëm, Edi Rama, duhet të ofrojë zgjidhjet e problemeve dhe të mos sillet më sikur ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.924Z

Zogaj: Imunitetet parlamentare të përdoren vetëm për të mbrojtur deputetin nga arrestimi, jo për të penguar hetimin

Deputeti i Partisë Demokratike, Preç Zogaj, ka deklaruar dje ka ardhur koha që në Parlament të paraqitet projektligji për heqjen e imunitetit të deputetit, ndërsa ka apeluar edhe ndaj opozitës për mbështetjen e kësaj nisme. Gjatë një prononcimi për gazetën “55”, Zogaj tha s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama