Rezultate te kerkimit per termin: +Presidencs

Meta: total 133 / total_found 133 / time 0.000 / keyword[0] presidencs / docs[0] 133 / hits[0] 184 /
No Pic available
  • 2010-06-03

Kuvendi, model amerikan i transparencës, PS kundër

Transparenca sht thelbi i asaj q dua t them, por do t tregoj nj shembull m par. Shum e shum vite m par dy miq t ngusht ktheheshin nga jasht Shqipris pas shum vitesh n Perndim e po tregonin bmat e udit e tyre. Aq shum po i frynin e zmadhonin ngjarjet sa u gjendn ngusht e vendosn t ndaheshin. Njri t

No Pic available
  • 2010-06-02

Fëmijët e rrugës, edhe një tjetër festë në harresë

Festa i shtriu përmasat e saj edhe në sheshe dhe mjedise publike Jemi edhe ne ktu. N mes t rrugs, duke pritur q zotria apo zonja e radhs t na jap nj lmosh. Diku tutje t tjer fmij zvarriten sipr xhamave t makinave pr t fituar bukn e familjes. Ata dje nuk kishin koh pr t festuar,

No Pic available
  • 2010-06-02

Kryebashkiaku Rama, "Tiranës i shtohen katër kënde të reja lojërash"

“Shtimi i kndeve t lojrave n mbar qytetin dhe plotsimi i standardeve pr nj zhvillim t plot t fmijs synohet q t’u sigurohet t vegjlve, por edhe prindrve, mundsia pr argtim e pr t kaluar disa or t kndshme s bashku gjat dits”. Kshtu sht shprehur kreu i Bashkis s Ti

No Pic available
  • 2010-06-02

Eagle Mobile u dhuron fëmijëve të Tiranës 4 parqe lojërash në festën e 1 Qershorit

N kt 1 Qershor “Eagle Mobile” sjell dhuratn m t bukur pr fmijt e kryeqytetit. Katr parqe lojrash jan ndrtuar n katr lagje t ndryshme t Tirans, pr t’ifmijt t prjetojn aste mjaft t bukura dhe argtuese. “Eagle Mobile” kt vit i ka kushtuar nj vmendje t v

No Pic available
  • 2010-06-01

Parqe të rinj për fëmijët e kryeqytetit

Me rastin e 1 Qershorit, fests s fmijve kompania Eagle Mobile n bashkpunim me Bashkin e Tirans, ka ndrtuar katr parqe lojrash n disa lagje t ndryshme t kryeqytetit pr fmijt. Me rastin e fests sht pruruar “Parku Eagle” pran Presidencs nga Drejtori i Prgjithshm i Eagle Mobile, Ali Taksin d

No Pic available
  • 2010-05-27

Vizat, procedura deri në heqjen e tyre Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276','9');

Liberalizimi i vizave n vendet e Bashkimit Europian pr shtetasit shqiptar, q posedojn pasaporta biometrike do t shpallet zyrtarisht n vjeshtn e ktij viti. N fund t tetorit me botimin n Fletoren Zyrtare do t marr fuqi ekzekutuese ka do t thot se kjo sht dhe data m e mundshme kur shqiptart do t dalin

No Pic available
  • 2010-05-26

Rama, pas takimit me Topin: Zgjidhja është në tryezë

Kreu i PS-së, kokë më kokë me Presidentin sht veshur me mister nj takim kok m kok mes Presidentit t Republiks, Bamir Topi dhe kreut t PS-s, Edi Rama, gjat mesdits s djeshme. Prreth nj or ata kan biseduar me njri-tjetrin, ndrsa Rama s’kaasnj koment pr at far sht biseduar,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama