Rezultate te kerkimit per termin: +President

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.501Z

Thaçi President: I nderuar që jam President i heronjve

Në një ceremoni solemne të zhvilluar në sheshin Skënderbeu, me pjesmarrjen e shumë personaliteteve të larta nga rajoni dhe bota, Atifete Jahjaga i ka dorëzuar zyrtarisht detyrën e Presidentit të Kosovës. Teksa i dorëzoi Kushtetutën Jahjaga kishte një porosi për Thaçin: Ta mbroni kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.538Z

Anxhaku rizgjidhet president

Skender Anxhaku eshte rizgjedhur President i Federates shqiptare te çiklizmit pasi ka marre te gjitha votat pro ne asamblene e zhvilluar diten e sotme. Per te eshte mandati i dyte ne krye te shoqates. Asambleja zgjedhore e Çiklizmit ka njohur nje zhvillim te qete. Punimet jane ndjekur nga afer ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.013Z

Pa zë, Zoti President!

Mirela Kumbaro Parmbrëmë ndoqa në media një fragment nga fjalimi juaj Zoti President. Në prani të grave. Folët për gratë, mirë bëtë. Përmendët dhe episodin dramatik të zonjave të verbra, që u dhunuan bash para derës së kryeministrit dhe para syve tanë. Mirë bëtë. Por dëg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.878Z

Obama Trump jo President

brbrNdersa rivalet per kreun e Shtepise se Bardhe ne te dyja kampet po behen gati per zgjedhjet ne Karolinen e Jugut presidenti amerikan Barack Obama ka leshuar kritika ndaj kandidateve republikane Duke folur ne nje samit ekonomik ne Kaliforni Obama shigjetoi vecanerisht multimiliarderin Donald Trum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.160Z

President Moisiu congratulates President Kaczyñski about the National Day of Poland

The President of the Republic, Alfred Moisiu has conveyed a congratulatory message to President Lech Kaczyñski on the occasion of the National Day of Poland and the eighty eighth anniversary of the Proclamation of Independence. “Albania highly values its relations with Poland and it is convinc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.326Z

President Moisiu congratulates President Kaczyski about the National Day of Poland

The President of the Republic, Alfred Moisiu has conveyed a congratulatory message to President Lech Kaczyski on the occasion of the National Day of Poland and the eighty eighth anniversary of the Proclamation of Independence. Albania highly values its relations with Poland and it is convinced th

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.449Z

Pacolli president, ende opsion

Nga Express më 08 shkurt 2011 në ora 21:47 Zyrtarët e Aleancës Kosova e Re thonë se janë duke shqyrtuar mundësinë e bashkëqeverisjes me PDK, por vetëm nëse lideri i tyre Behgjet Pacolli do të jetë president i Republikës së Kosovës. Edhe AKR-ja, pas kthimit në Prishtinë të li

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama