Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti +Trump

Meta: total 1000 / total_found 3152 / time 0.003 / keyword[0] presidenti / docs[0] 131658 / hits[0] 255850 / keyword[1] trump / docs[1] 6261 / hits[1] 23169 /
RULETA RUSE NË LAS VEGAS
  • 2019-02-27

RULETA RUSE NË LAS VEGAS

Nga Fadil LEPAJA Paramendojeni sikur në Las Vegas, të ri-konceptohej hazardi. Kush ka shumë para, apo shumë fuqi politike, nuk luan më me para, por me kokë. E hedh kokën e tij politike në tavolinë. Jep ide për këmbim territoresh, apo vendosë taksën krejt njësoj nga këndvështrimi i lo

Cohen akuzon Trumpin para Kongresit: Një gënjeshtar dhe racist!
  • 2019-02-27

Cohen akuzon Trumpin para Kongresit: Një gënjeshtar dhe racist!

Ish-avokati personal i presidentit amerikan, Donald Trump, Michael Cohen, i tha një Komiteti të Dhomës së Përfaqësuesve të Kongresit amerikan se presidenti kishte njohuri dhe drejtoi negociatat për projektin e kompanisë së tij Trump Tower në Moskë të Rusisë. Pra, të jam i qartë, pres

Samiti në Vietnam/ Trump takon Kim: Je lider i madh, do ndihmojmë Korenë e Veriut!
  • 2019-02-27

Samiti në Vietnam/ Trump takon Kim: Je lider i madh, do ndihmojmë Korenë e Veriut!

Samiti i dytë historik midis Presidentit amerikan Donald Trump dhe liderit të Koresë së Veriut në Vietnam ka nisur në orën 12:45. Ishte, Trump ai që shkoi i pari në hotelin Metropole rreth orës 12:30, ndërsa mijëra vietnamezë shoqëruan me sy autoblindën e Trump. Rruga që kreu Preside

Dorëhiqet papritur ministri i Jashtëm i Iranit, Zarif
  • 2019-02-26

Dorëhiqet papritur ministri i Jashtëm i Iranit, Zarif

Ministri i Jashtëm iranian Mohammad Javad Zarif ka njoftuar dorëheqjen e tij në Instagram. “Kërkoj falje që nuk jam në gjendje të mbush pozicionin tim dhe për të gjitha dështimet e mia në kryerjen e detyrave të mia”, tha kryenegociatori i marrëveshjes ndërkombëtare bërtha

No Pic available
  • 2019-02-26

Air Force One në Hanoi, Trump përshëndet para takimit me Kim (VIDEO)

Presidenti amerikan, Donald Trump, ka arritur në Vietnam ku pritet të takohet me liderin e Koresë së Veriut, Kim Jong-Un. Trump mbërriti disa orë më vonë se lideri koreano-verior, ndërsa më herët shkroi në Twitter se i gëzohet samitit produktiv me Kim. BREAKING: Pres. Trump touches dow

Eskortë dhe snajpera, Kim Jong-un arrin në Vietnam për samitin me Trump (VIDEO)
  • 2019-02-26

Eskortë dhe snajpera, Kim Jong-un arrin në Vietnam për samitin me Trump (VIDEO)

Udhëheqësi i Koresë së Veriut, Kim Jong-un ka mbërritur në Vietnam në prag të një samiti me Presidentin e SHBA-së, Donald Trump. Limuzina e zezë e liderit të Koresë së Veriut, Kim Jong-un u pa duke lëvizur në Hanoi, teksa rrugët e Vietnamit do të jenë të mbyllura të enjten nga v

Trump josh Korenë e Veriut: Fuqi e madhe, nëse heq dorë nga
  • 2019-02-25

Trump josh Korenë e Veriut: Fuqi e madhe, nëse heq dorë nga

Koreja Veriore mund të bëhet fuqi e madhe ekonomike nëse heq dorë nga armët bërthamore, ka thënë presidenti amerikan, Donald Trump. Ai ka shtuar në një postim në Twitter se ky komb ka potencial për rritje më të shpejtë sesa secili komb tjetër. Komentet e tij kanë ardhur vetëm disa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama