Rezultate te kerkimit per termin: +Presidenti

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.354Z

Presidenti Topi pritet nga Presidenti i Hungarisë, Pal Shmit  

3 mars 2011 Budapest, Hungari Presidenti i Republikës, Prof. Dr. Bamir Topi dhe Zonja e Parë, Teuta Topi, bashkë me delegacionin që e shoqëron Kryetarin e Shtetit në këtë vizitë zyrtare në Republikën e Hungarisë, u pritën sot në një ceremoni solemne në Pallatin Sandor nga President

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.088Z

Presidenti Nishani pritet nga Presidenti i Bullgarisë, Rosen Plevneliev

6 tetor 2015-Sofje, Bullgari Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Bujar Nishani së bashku me Zonjën e Parë, Odeta Nishani dhe delegacionin zyrtar nisi sot vizitën shtetërore në Bullgari me ftesë të homologut të Tij, Presidentit bullgar Rosen Plevneliev. Kryetari i Shtetit shqiptar pasi u prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.115Z

PRESIDENTI + 1

05-05-2012 / Nga Qemal Sakajeva Pas zbritjes me një ashensor të madh, thellë nëntokë u shfaq kryeparulla e çdo shkrimi paralajmërues vendosur përgjatë galerive: “Çdo rregull është shkruar me gjak”. Kjo do të thosh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.609Z

Presidenti Topi,

Presidenti i Republik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.166Z

Presidenti përçarës

Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, nuk ka harruar as sivjet që ta anashkalojë dekorimin e artistëve shqiptarë me titullin më të lartë artistik në vend - ‘Artist Kombëtar i Maqedonisë’.Ndarja e këtij titulli nga presidenti Ivanov për këtë vit i është dedikuar regjisori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.191Z

Presidenti Topi, viziton Gjirokastrën

Gjirokastër- Presidenti i Republikës Bamir Topi do të vizitojë këto dy ditë qytetin e Gjirokastres. Gjatë kësaj vizite dy ditore, presidenti Topi do të takohet me kryetarin e bashkisë Flamur Binen. Vizita e tij do të vazhdojë në disa zona kyçe të këtij qyteti. Mesohet se zoti Topi do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.995Z

Presidenti Topi pritet nga Presidenti i Oxford Union Xhejms Kingston.

3 nentor 2010 Oksford Presidenti i Republikes Prof. Dr. Bamir Topi i shoqeruar nga Zonja e Pare Teuta Topi u prit sot ne nje atmosfere dashamirese ne mjediset e Oxford Union nga Presidenti i tij Xhejms Kingston me te cilin zhvilloi nje bisede te hapur e miqesore. Ne kete takim Presidenti i Republ

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama