Rezultate te kerkimit per termin: +Presidentit +Donald +Trump

Meta: total 1000 / total_found 1941 / time 0.003 / keyword[0] presidentit / docs[0] 84829 / hits[0] 141049 / keyword[1] donald / docs[1] 10330 / hits[1] 15781 / keyword[2] trump / docs[2] 6261 / hits[2] 23169 /
No Pic available
  • 2019-01-26

Seks, mashtrime, komplotenjihuni me mikun e arrestuar të Trump

Ai ka një tatuazh të Richard Nixon në shpinë, një koleksion prej 400 kostumesh dhe e përshkruan veten si një “ekspert seksual “, pasi pretendon se ka provuar gjithçka në shtrat. Roger Stone, aleat i hershëm i presidentit amerikan Donald Trump, u arrestua në Florida me shtatë

Erdogan kundër SHBA-së dhe Shqipërisë: Vëlla Maduro, qëndro drejt!
  • 2019-01-24

Erdogan kundër SHBA-së dhe Shqipërisë: Vëlla Maduro, qëndro drejt!

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan ka telefonuar Nicolas Maduro, të cilit i ka thënë: “Vëlla Maduro! Qëndro drejt, ndodhemi pranë jush”. Pasi kreu i Asamblesë Kombëtare të Venezuelës, Juan Guaido shpalli veten si president përkohshëm i vendit, në një postim në llogarin

Erdogan te armiku, lideri turk takohet sot në Moskë me Putin
  • 2019-01-23

Erdogan te armiku, lideri turk takohet sot në Moskë me Putin

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin dhe ai i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan do të takohen sot në Moskë. Turqia ka njoftuar se takimi do të përqendrohet në propozimin e Ankarasë për krijimin e një zone të sigurisë në Siri. Një komunikatë e lëshuar para takimit nga ana e Kremlinit, tho

No Pic available
  • 2019-01-19

Kryespiuni i Koresë së Veriut takohet me Trump, së shpejti

Presidenti amerikan Donald Trump dhe lideri korean Kim Jong-un do të takohen sërish. Shtëpia e Bardhë tha se takimi do të mbahet në fund të muajit shkurt në një vend që do të publikohet më vonë. Njoftimi u publikua pas takimit të presidentit Trump me të dërguarin kryesor të çësht

Dhuratë për Rusinë! Bomba nga SHBA: Trump po mendon daljen nga NATO
  • 2019-01-17

Dhuratë për Rusinë! Bomba nga SHBA: Trump po mendon daljen nga NATO

Në mediat amerikane po qarkullon një raport, i cili thotë se presidenti Donald Trump ka tentuar vazhdimisht të largojë SHBA-të nga Organizata e Traktatit të Atlantikut Verior. Media perëndimore e ka portretizuar këtë ide si një dhuratë për Rusinë, ndërsa mediat përkrah Kremlinit thek

Trump spiun i Rusisë? Reagon Moska: Çmenduri!
  • 2019-01-17

Trump spiun i Rusisë? Reagon Moska: Çmenduri!

Moska ka hedhur poshtë pretendimet e ngritura nga mediat në SHBA në lidhje me presidentin Donald Trump, pasi ky i fundit është etiketuar si spiun i Kremlinit. Zyrtarisht Moska i ka cilësuar këto deklarata se absurde dhe të çmendura. Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov ka thënë në nj

No Pic available
  • 2019-01-16

Barr: Rusia ka tentuar të ndërhyjë në zgjedhjet e SHBA-së

William Barr, i nominuari i presidentit amerikan, Donald Trump për pozitën e Prokurorit të Përgjithshëm në Shtetet e bashkuara ka thënë më 15 janar se beson që Moska ka tentuar të ndërhyjë në zgjedhjet amerikane dhe ka shtuar se shtetit i duhet rezolutë e besushme në këtë çështje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama