Rezultate te kerkimit per termin: +Preusen +Mynster

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.358Z

Partizani merkato prestigji, Skënderbeu kërkon talente

Partizani dhe Skënderbeu janë dy skuadrat pretendente për titullin kampion në Shqipëri. Dy fazat e para i kanë dhënë të drejtë kampionëve në fuqi, të cilët udhëheqin me 3 pikë avantazh ndaj të kuqve, një distancë e cila nuk është e sigurtë për ujqërit e dëborës. Nga krahu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama