Rezultate te kerkimit per termin: +Princi

Meta: total 1000 / total_found 3076 / time 0.001 / keyword[0] princi / docs[0] 3076 / hits[0] 5377 /
Familja mbretërore viziton kopshtin zoologjik në Sidney
  • 2014-04-20

Familja mbretërore viziton kopshtin zoologjik në Sidney

Transmetuar më 20.04.2014 - 15:08 Princi George është mahnitur nga një vizitë me prindërit e tij në Sydney ku kanë vizituar një kopsht zoologjik dhe kanë parë disa kafshë. Mbreti i ardhshëm, i cili të martën

Papa uron besimtaret nga Vatikani
  • 2014-04-20

Papa uron besimtaret nga Vatikani

Me dhjetëra-mijëra vetë mbushën sheshin e Shën Pjetrit në Romë për meshën e Pashkëve të kremtuar nga Papa Françesk. Dita më e shenjtë e kalendarit të krishterë e vendosi Papën argjentinas përpara turmës

Princesha qe vishet me ngjyren e bananes
  • 2014-04-19

Princesha qe vishet me ngjyren e bananes

0 Keto jane fotot qe tregojne se dukesha e Anglise preferon te veshe fustane te verdha Edhe pse Kate Mid

Bale vlen 100 mln Euro
  • 2014-04-18

Bale vlen 100 mln Euro

Gareth Bale priti momentin me te mire per te bere te ndryshonin mendje ne Madrid dhe ne gjithe boten Vrapimi legjendar qe dogji te shkretin Marc Bartra i ka bere me ne fund tifozet e Realit te pranojne qe ato 100 milione Euro te derdhura nga Florentino Perez ne arkat e Tottenham jane shpenzuar ne me

Kate dhe William në Australi, nderohet çifti mbretëror
  • 2014-04-17

Kate dhe William në Australi, nderohet çifti mbretëror

Transmetuar më 16.04.2014 - 16:54 Princi George i Britanisë së Madhe, djali i William dhe Kate, mund të jetë vetëm tetë muajsh, por është bërë një yll i vërtetë që kur ka arritur në Sidnej, gjatë pasdites

No Pic available
  • 2014-04-16

Xhufi: Si do i 'ndryshojmë' tekstet e Historisë, përçmim për kuislingët

TIRANE - Periudha të tëra historike, si antikiteti dhe mesjeta shqiptare, janë shkruar nga njerëz me formim dhe aftësi të kufizuara. Shqipëria e Jugut është bërë pjesë e Greqisë, janë përshkruar si popull i egër malesh,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama