Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.669Z

Dyshat e Prishtinës

Marrë parasysh kriteret të cilat zbatohen sot nëpër shkollat e Kosovës, gjimnazistët e Prishtinës janë në fund të pusit. Më shumë se gjysma e tyre kanë ngelur në klasë në gjysmëvjetorin e parë shkollor. "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.725Z

Lulzim Basha qytetar nderi i Prishtinës

Në këtë mbledhje e sotme të Kuvendit të Komunë së Prishtinës, këshilltarët e asamblesë, në mënyrë unanime votuan pro propozimit për shpalljen Qytetarë Nderi të Prishtinës, kryetarin e Baskisë së Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.106Z

He Prishtinë, he Pekin! (Foto)

Indeksonline raportoi edhe më herët gjatë ditës se komplet pjesë e Prishtinës që qon në drejtim të Fushë-Kosovës, Veternikut dhe Mitrovicës është e bllokuar nga veturat. SSSAASS AdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.148Z

Bushido koncert në Prishtinë

Reperi i njohur gjerman Bushido do të mbajë koncert në Prishtinë. I kontaktuar nga Lajmi.net,Ardin Badivuku nga kompania “Next Level” e cila do ta sjellë Bushidon në Kosovë e konfirmoj këtë lajm. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.938Z

PDK-ja e ka trajtuar keq Prishtinën

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Avdullah Hoti, ka thënë se në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit qytetarët do ta rikonfirmojnë besimin e LDK-së edhe për një mandat tjetër qeverisës. Ai është shprehur i bindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.827Z

Pacolli kandidat për Prishtinën?

PRISHTINE - Gara për kreun e Prishtinës pritet të bëhet shumë interesante. Burime të besueshme brenda AKR-së kanë bërë të ditur se, Behxhet Pacolli do t’i hyjë garës për të udhëhequr me kryeqytetin. “Ky vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.253Z

Dy vjersha për Prishtinën

Udhëtim(për Adrian Grajqevcin, Shkëlqim Nokën dhe Artan Galimunën) Do të zgjohem tash, dhe, do të shkoj në PrishtinëDo të ec bulevardit Nënë Tereza nga mëngjesi deri në mramjeNuk do t’i num’roj makiatot me plumE a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama