Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.986Z

Konferenca ministrore sjell mbi 100 media ballkanase dhe europiane nesër në Prishtinë

Kosova nesër do të jetë në qendër të vëmendjes së mediave ballkanase dhe europiane. Mbase edhe njëra nga arsyet për këtë, është edhe ardhja e Ministrit të Jashtëm të Serbisë Ivica Dacic. Konferencën minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.543Z

Aksident i rëndë në Prishtinë, këmbësori goditet nga vetura (Video/Pamje të rënda +18)

(I plotësuar)- Personi që ka goditur këmbësorin në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë është dorëzuar në stacionin policor qendra të kryeqytetit, raporton Indeksonline. Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.160Z

“Të pakënaqurit” marrin përgjegjësinë për tri shpërthimet në Prishtinë

(E plotësuar) Një organizatë, ose grup, i cili identifikon veten me “Të pakënaqurit”, përmes një porosie elektronike, mori përgjegjësinë për djegien e tri veturave zyrtare në disa rrugë të Prishtinës. Në njo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.713Z

"Militantët" e Vetëvendosjes, të punësuar "zyrtarisht" në komunën e Prishtinës

Vetëm nga janari i këtij viti janë rreth 20 punonjës me “kontratë mbi vepër”, si të punësuar në komunën e Prishtinës, prej tyre 13 punonjësve u ka skaduar edhe afati i “kontratave mbi vepër”. “Pushtimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.995Z

Dialogu Prishtinë-Beograd të vazhdojë, pavarësisht fituesit të zgjedhjeve serbe

SERBI-Pavarësisht se kush do të jetë fitues i zgjedhjeve parlamentare në Serbi, dialogu Prishtinë-Beograd duhet të vazhdojë. Këtë porosi ua ka thënë autoriteteve serbe ministri i Jashtëm i Austrisë, Sebastian Kurz në Beograd. 

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.533Z

“Schweppes" me reklamë erotike në rrugët e Prishtinës

Në rrugët e Prishtinës ditëve të fundit janë vendosur reklama të pijes freskuese Schweppes. E ‘veçanta’ e kësaj reklame është përmbajtja erotike e saj dhe mesazhi që jepet aty. “Ndonjëherë, dashuria nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.227Z

Nxënësit në Prishtinë lënë mësimin për shkak të të ftohtit

Në një shkollë në Prishtinë po e lënë mësimin për shkak të klasave të ftohta. I ftohti që po mbizotëron në shkollën 'Xhemal Ahmeti' në Prishtinë po sjellë shumë telashe për nxënësit e k&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama