Rezultate te kerkimit per termin: +Prishtin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.938Z

PDK-ja e ka trajtuar keq Prishtinën

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Avdullah Hoti, ka thënë se në zgjedhjet lokale të 3 nëntorit qytetarët do ta rikonfirmojnë besimin e LDK-së edhe për një mandat tjetër qeverisës. Ai është shprehur i bindur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.827Z

Pacolli kandidat për Prishtinën?

PRISHTINE - Gara për kreun e Prishtinës pritet të bëhet shumë interesante. Burime të besueshme brenda AKR-së kanë bërë të ditur se, Behxhet Pacolli do t’i hyjë garës për të udhëhequr me kryeqytetin. “Ky vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.253Z

Dy vjersha për Prishtinën

Udhëtim(për Adrian Grajqevcin, Shkëlqim Nokën dhe Artan Galimunën) Do të zgjohem tash, dhe, do të shkoj në PrishtinëDo të ec bulevardit Nënë Tereza nga mëngjesi deri në mramjeNuk do t’i num’roj makiatot me plumE a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.053Z

Kryebashkiaku Basha, “Qytetar Nderi” i Prishtinës

TIRANË-Kryetari i Bashkisë së Tiranes, Lulzim Basha do të shpallet qytetar nderi i Komunës së Prishtinës. Komiteti për Politikë dhe Financa, i komunës së Prishtinës, ka votuar disa ditë më parë pro propozimit që kryetari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.471Z

DMX në Prishtinë

Duket sikur gara nuk do ndalet me kaq. Pas reperit “The Game”, një tjetër reper amerikan pritet ta vizitojë Kosovën. Reperi i njohur amerikan Earl Simmons, i njohur në skenë si DMX do zbresë më 23 janar në Prishtinë, në sallën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.936Z

Prishtinë, vazhdojnë protestat e studentëve

PRISHTINE-Edhe sot në orët e para të mengjesit dhjetra studentë kanë bllokuar hyrjen e Rektoratit si shenjë revolte, sepse sipas tyre kërkesat që kanë paraqitur nuk janë plotësuar ende.Një grup studentësh të Universitetit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.801Z

Ahmeti: Ndryshimi fillon me Prishtinën

Sipas kandidatit të Lëvizjes Vetëvendosje për të parin e Prishtinës, Shpend Ahmetit në zgjedhjet e 3 Nëntorit do të përcaktohet fati i Prishtinës. “Qytetarët e Kosovës janë shumë të zhgënjyer, e vetmja mund&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama