Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.068Z

Pergjigjet e analizave priten sot

Nese eshte meningjit bakterial apo viral, analizat, te cilat priten te dalin sot nga laboratoret e QSUT-se, do te percaktojne edhe llojin e virusit qe mbartin dy vajzat nga veriu i vendit. Ndersa per 17-vjecaren mjeket infeksioniste, te cilet po kryejne edhe trajtimin, e kane cilesuar si virus bakt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.163Z

Gjirokaster priten pyjet

Veç zjarreve, masivet me pisha po demtohen rende edhe nga personat qe presin pemet. Kjo ka ndodhur së fundi në  kurorën e gjelbërt të kodrave të parkut natyror të Viroit.  Një numër i madh pishash me diametër të tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.476Z

Priten pemët, Bashkia: Po zgjerojmë rrugën

Prerjen e 100 pemëve përballë Fakultetit Ekonomik te Rruga e Elbasanit ambientalistët e kanë cilësuar të paligjshme. Ndërkohë, Bashkia e Tiranës, në reagimin e saj sqaron se ndërhyrja po bëhet për të zgjeruar këtë aks rrugor. Sipas ekologjistit Sazan Guri, duhet të ndalet prerja e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.141Z

Denoncimi: Vetëm në Shqipëri priten pemë për të bërë lulishte

Nga Artan Lame Çfarë dini për Shijakun? Vë bast që asgjë, veç asaj këngës së vjetër Ke ura Shijakut mblodha ca qershija. Tjetër? Tjetër asgjë, as kujtesë historike, as kujtesë urbane, asgjë. Në fakt, deri para ndonjë viti, kishte mbetur një park në mes të qytetit, në krye t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.866Z

Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, priten arrestime të tjera

Vjedhja ne Bankën e Shqipërisë pritet të pasohet shumë shpejt me të tjera arrestime. Gjatë kësaj të enjte, në dispozicion të grupit hetimor janë vënë disa punonjës të bankës, të cilët kanë dhënë sqarime për rregulloren e brendshme të institucionit dhe funksionimin e tyre,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.628Z

Kosove-Serbi priten 6 marreveshje

Kosova dhe Serbia pritet të nënshkruajnë marrëveshje për 6 cështje që tashmë janë diskutuar në takimet paraprake. Lajmin e ka bërë të ditur këshilltari politik i negociatores Edita Tahiri, Visar Xani, sipas të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.862Z

Shqipëri: Priten rezultatet e zgjedhjeve parlamentare

Në Shqipëri priten rezultatet e votimeve për parlamentin e ri, të ciat shihen si zgjedhje me rëndësi kritike për shpresat e vendit për anëtarësim në Bashkimin Europian.Këto ishin zgjedhjet e shtata që nga rënia e komunizmit në vitet 90 dhe zhvillohen vetëm pak muaj pas hyrjes së ven

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama