Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.141Z

Denoncimi: Vetëm në Shqipëri priten pemë për të bërë lulishte

Nga Artan Lame Çfarë dini për Shijakun? Vë bast që asgjë, veç asaj këngës së vjetër Ke ura Shijakut mblodha ca qershija. Tjetër? Tjetër asgjë, as kujtesë historike, as kujtesë urbane, asgjë. Në fakt, deri para ndonjë viti, kishte mbetur një park në mes të qytetit, në krye t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.866Z

Vjedhja në Bankën e Shqipërisë, priten arrestime të tjera

Vjedhja ne Bankën e Shqipërisë pritet të pasohet shumë shpejt me të tjera arrestime. Gjatë kësaj të enjte, në dispozicion të grupit hetimor janë vënë disa punonjës të bankës, të cilët kanë dhënë sqarime për rregulloren e brendshme të institucionit dhe funksionimin e tyre,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.628Z

Kosove-Serbi priten 6 marreveshje

Kosova dhe Serbia pritet të nënshkruajnë marrëveshje për 6 cështje që tashmë janë diskutuar në takimet paraprake. Lajmin e ka bërë të ditur këshilltari politik i negociatores Edita Tahiri, Visar Xani, sipas të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.862Z

Shqipëri: Priten rezultatet e zgjedhjeve parlamentare

Në Shqipëri priten rezultatet e votimeve për parlamentin e ri, të ciat shihen si zgjedhje me rëndësi kritike për shpresat e vendit për anëtarësim në Bashkimin Europian.Këto ishin zgjedhjet e shtata që nga rënia e komunizmit në vitet 90 dhe zhvillohen vetëm pak muaj pas hyrjes së ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.991Z

Florije Peçi lind vajzën, tani priten analizat e ADN-së

Florije Peçi, vajza e aksidentuar në Himarë, që shkaktoi trazim në opinionin publik pas lajmit se kishte mbetur shtatzënë gjatë kohës që kurohej, ka lindur fëmijën. Mësohet se ajo ka lindur fëmijën e seksit femër në spitalin Mbretëresha Geraldinë. Goca është me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:40.628Z

Edhe në Sarandë do të priten palmat 40- vjeçare

Pas Vlorës, edhe në Sarandë do të priten palmat 40 vjeçar në qytetin bregdetar. Shkak është prekja nga buburreci i kuq. Sipas specialistëve, larva që po përhapet me shpejtësi të madhe ka depërtuar në indet e palmës dhe po thanë pemën dekorative. Qytetarët e Sarandës por edhe turi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.941Z

KONGRESI I PS / Priten lëvizje në kupolën drejtuese

Kongresi i Partisë Socialiste më 19 mars pritet të sjellë shumë ndryshime në kupolën drejtuese. Ka spekulime se Rama do të ndryshojë gjysmën e drejtuesve të qarqeve. Tesheshi.com shkruan se përveç Shkëlqim Canit, që do ti lihet sërish qarkut të Dibrës, Arben Ahmetaj nuk do të k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama