Rezultate te kerkimit per termin: +Priten

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.876Z

Hipoteka, arkëtimet mbi 1000 lekë vetëm në banka

Bankat ndihmojë Zyrat Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme për të shmangur abuzimet Zyrat Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme (ZVRPP), prej disa ditësh kanë filluar të operojnë vetëm nëpërmjet sistemit bankar për arkëtimet e vlerave të shërbimeve mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.678Z

Policia Pyjore kontroll kamioneve ne Tirane

Ndonese ne pyje vazhdon masakra, duke shkaterruar edhe parqet kombetare, Inspektoriati i Policise Pyjore ka dale per te kontrolluar paligjshmerine e ketij aktiviteti ne periferi te kryeqyteti. Inspektoret kontrolluan bizneset qe merren

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.533Z

Taulant Balla rrëfen pritën e Argitës dhe burrit të saj. Policia italiane: Të kishin zënë pritë

Deputeti socialist, Taulant Balla, ka rrëfyer për gazetën TemA, incidentin me Argita Malltezin dhe të shoqin e saj. Ai thotë se Jamarbëri e ka goditur me grusht, ndërsa Argita i ka hedhur një hamburger. Sipas deputetit socialist, ata i kishin zënë pritë. Nje gje e pazakonte me ka ndodh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.206Z

Prokuroria e nis hetimet ndaj Goges

Tirane - Prokuroria e Tiranes ka nisur hetimet e saj ne ngarkim te Kryetares se Komunes se Ndroqit Fatime Goga dhe sekretares se Komunes, Irena Trimit. Shkak jane bere 25 kallezimet penale te mberritura ne kete prokurori ne ngarkim te tyre. Burime nga Prokuroria e Tiranes kane bere me dije dje se Go

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.389Z

Euro 2008, shitje rekord per Adidas

Shitjet e produkteve "Adidas" për vitin 2008 priten të jenë 50 për qind më të larta në raport me katër vite më parë, kur i zhvillua edhe kampionati i fundit, ai Euro 2004. Herbert Hainer, shefi ekzekutiv i kompanisë së dytë më të madhe në botë për produktet sportive, pas amerika

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.884Z

Korçë, plagoset një 40 vjeçar me armë zjarri

Një 40 vjeçar është plagosur rëndë ditën e sotme në qytetin e Korçës pas një zënke për motive banale. Rinki Mankollari, 40 vjeç është qëlluar me pistoletë nga Nexhip Beqari, në një nga lokalet në qendër të qytetit të Korçës ku për pasojë Mankollari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.923Z

Berluskoni: Alitalia-n mund ta "blejë" shteti

  Alitalia mund të jetë kompani me shumicën e aksioneve në pronësi të shtetit. Burime të agjencisë ANSA bëjnë të ditur se kryeministri i vendit fqinj, Italisë, Silvio Berluskoni për një nga dy problemet kryesore që zunë fushatën e tij deklaroi: "Ne do të shkojmë përpara

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama